Rachele schudla vďaka KiloShred!

Rachele dosiahla s KiloShred skvelé výsledky! Výkonný nápoj na chudnutie, ktorý ponúka kompletné riešenie na chudnutie s klinicky podloženými výsledkami na tvarovanie tela!

Pod lupou: Spaľovače tukov vs. viazače tukov

V záplave rôznych produktov môže byť výber správneho doplnku stravy naozaj náročný. Je nevyhnutné mať aspoň približnú predstavu o základných typoch potravinových doplnkov, aby sme lepšie pochopili, akú podporu nám môžu poskytnúť.

To najchutnejšie riešenie na spaľovanie tukov!

Leto je v plnom rozkvete, myslíte na letné aktivity, ale akosi si neviete predstaviť, ako si naplno užívate svoje obľúbené ročné obdobie. Nie ste sami. 

Regina: „Cítim sa ľahšia a oblečenie mi opäť dobre sedí.“

Napriek svojmu nabitému programu, keďže pracuje ako kaderníčka, si Regina nájde čas na tréning 6-krát do týždňa. Celkom pôsobivé, však? Ste zvedaví, čo Reginu viedlo k tomu, aby sa vydala na cestu zdravšieho životného štýlu?

Manuela: „Za 4 mesiace som dosiahla neuveriteľné výsledky!”

Manuela pracuje v kancelárii a má veľkú vášeň pre prekladateľstvo. Od detstva mala problémy s nadváhou a podobne ako mnohí iní vyskúšala v živote mnoho prípravkov na chudnutie...

Starostlivosť o pleť a chudnutie len s jedným produktom

S pribúdajúcim vekom sa naše telo mení a niekedy si to ani neuvedomujeme. Náš metabolizmus sa spomaľuje a kilá sa môžu postupne hromadiť a my o tom ani netušíme. Chudnutie sa stáva oveľa ťažším.