Rosa: „Z 94 na 69 kg vďaka produktom od SlimJOY!“

Volám sa Rosa a mám 49 rokov. Pracujem v kancelárii a som vydatá a mám deti. Tak ako pre mnohé iné ženy, aj pre moju postavu boli tehotenstvá tvrdou ranou.

*[Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.]

Moje posledné tehotenstvo viedlo k vážnemu nárastu hmotnosti

Samozrejme, že moje telo prešlo mnohými zmenami kvôli mojim tehotenstvám. Pri poslednom tehotenstve som veľmi pribrala a po pôrode som sa o seba nestarala. V lete 2019 som bola najťažšia, mala som 94 kg.

Moje telo sa mi vôbec nepáčilo…

Cítila som sa zle a vôbec sa mi nepáčilo moje telo. Nosila som voľné oblečenie a vyhýbala som sa šortkám alebo sukniam. Nemohla som sa zmestiť do oblečenia, ktoré sa mi páčilo, a cítila som sa veľmi skleslo. Svoju váhu som začala vnímať ako problém.

Rozhodla som sa schudnúť 

Jedného dňa som náhodou narazila na SlimJOY pri prezeraní Facebooku a reklama ma presvedčila, aby som to skúsila. Presvedčili ma príbehy ďalších ľudí, ako som ja. Páčilo sa mi aj to, že zložky boli prírodné a že výrobky sa ľahko užívali.

Nakoniec som sa rozhodla schudnúť úplne sama a dosiahla som, čo som chcela!

Schudla som vyše 20 kíl!*

Tieto produkty používam už nejaký čas a vyskúšala som takmer všetko z radu SlimJOY. Medzi moje obľúbené patria NightBurn EXTREME, AdipoSlim EXTREME, FatBurn EXTREME a HungerBlock EXTREME. Milovala som aj L-Carnitine shots, Slimmiccino a CarbBlock EXTREME.

Svoju cestu som začala v lete 2019 a za niečo vyše roka som schudla celkovo 25 kíl! Za jeden rok sa moje telo úplne zmenilo.

Produkty SlimJOY mi pomohli odstrániť nadúvanie, cítila som sa ľahšia, pomohli mi schudnúť a udržali pod kontrolou chuť do jedla!

So SlimJOY som sa naučila zdravo jesť

Okrem toho, že som schudla, naučila som sa aj to, ako si udržať zdravú stravu vďaka príručke na chudnutie, ktorú som dostala spolu s nákupom, a vďaka receptom a tipom, ktoré mi poskytla! Znížila som si oblečenie o niekoľko veľkostí!*

*[Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.]

Som oveľa šťastnejšia

 Bola to pre mňa zmena k lepšiemu a určite budem pokračovať v používaní produktov SlimJOY. Som oveľa šťastnejšia a cítim sa skvele. Cítim sa sebavedomá a prvýkrát od narodenia detí sa rada vidím v zrkadle. Konečne môžem nosiť všetky módne šaty, ktoré som chcela nosiť!

Výrobky SlimJOY vrelo odporúčam, najmä preto, že viem, že existujú aj iné ženy, ktoré urobili zmenu a teraz žijú šťastnejšie a sebavedomejšie!

Nemáte čo stratiť - ak nebudete spokojní, vrátia vám peniaze v plnej výške! ;)

EXTREME Produkty na chudnutie

Tento balíček obsahuje 4 z Rosiných obľúbenžch produktov a my vám k nim teraz priložíme SlimJOY fľašu ZDARMA

FatBurn EXTREME zvyšuje spaľovanie tukov a urýchľuje chudnutie počas fyzickej aktivity. Pomáha spaľovať až o 24 %* viac tuku. L-karnitín švajčiarskej kvality.

NightBurn EXTREME   je revolučný produkt s účinkom 4 v 1, ktorý bojuje proti nočným návalom hladu, zrýchľuje metabolizmus, čistí pečeň a podporuje spaľovanie tukov - a to všetko počas spánku! Pomáha tiež zlepšiť kvalitu spánku.

AdipoSlim EXTREME pomáha spaľovať brušný tuk a aktivuje hnedé tukové tkanivo. Osvedčené účinky: dokáže zmenšiť obvod pása o 7,5 cm a obvod bokov o 6 cm.*

AquaSlim EXTREME zaručuje rýchle výsledky a zvyšuje vašu motiváciu! Stimuluje činnosť pečene a lymfatického systému, čistí telo, redukuje celulitídu a zrýchľuje metabolizmus. Dokáže z tela odstrániť až tretinu nadbytočnej hmotnosti vody.*

*[Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.]

Produkty pre Vás

KOMPLETNÉ RIEŠENIE
-52%
Špeciálna cena 43,99 € Bežná cena 91,96 €
Zobraziť produkt