Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc: 0233 527 829

Do formy za 30 dní

Komplexný program so 4 ÚČINKAMI pre ešte efektívnejšie chudnutie a detox:

 • zvyšuje kalorický výdaj a pomáha spaľovať o 24 % viac tukov, a to oveľa rýchlejšie*
 • zmenší pás o 7,5 cm a boky o 6 cm*
 • odvodňuje, detoxikuje a odstraňuje takmer tretinu* nadbytočných tekutín z vášho tela
 • zmierňuje chuť do jedla, najmä chuť na cukry a uhľohydráty
 • zníži príjem kalórií až o 600 kcal/deň*

Balíček, ktorý obsahuje absolútne všetko pre rýchlejší a efektívnejší proces chudnutia. Nič nenechávame na náhodu!

*[Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.]

BEZPLATNÝ DARČEK

Pri nákupe získate e-knihu pre rýchlejšie chudnutie a tiež voľný prístup k 4-týždňovému video plánu tréningov!

-59%

Doplnok stravy

-59%

Dostupnosť: Vypredané

85,96 €

34,99 €

100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 3 - 5 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.

Obsah: 10 vrecúšok WaterOut EXTREME + 15 vrecúšok FatBurn EXTREME + 30 kapsúl AdipoSlim EXTREME + 20 kapsúl HungerBlock EXTREME. Program na 30 dní.

Možnosti platby:
30-dňová záruka vrátenia peňazí

Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní, vráťte nám prázdny obal a vaše peniaze dostanete späť. Viac

Kúpte

Vyskúšajte

Vráťte

Vrátime vám peniaze

Táto perfektná sada obsahuje produkty, ktoré pomohli schudnúť už viac než 200 000 ľuďom po celom svete.

Ľudia po celom svete milujú SlimJOY!

Účinky balíčka Zbohom kilá:

 • veľmi rýchle odbúranie prvých kilogramov
 • mimoriadne efektívne spaľovanie kalórií
 • výrazne menej tuku v brušnej oblasti
 • viditeľne menej opuchov
 • dlhotrvajúcejšie spaľovanie tukov
 • zmierňuje chuť do jedla, najmä chuť na cukry a uhľohydráty
 • zníži príjem kalórií až o 600 kcal/deň*

EFEKTÍVNE CHUDNUTIE

Klinické štúdie ukázali, že ľudia užívajúci tieto SlimJoy produkty:

Eliminovali prebytočnú vodu

Zmenšili obvod pásu

Vyhli sa jo-jo efektu

Spálili viac tuku

4 najlepšie SlimJoy produkty na chudnutie bez jojo efektu

Pri výrobe prírodných produktov na chudnutie zo SlimJoy série, sme vždy mali na pamäti všetky fázy a výzvy, ktoré sprevádzajú proces chudnutia. Zbohom kilá, perfektná sada (obsahujúca extra silnú kombináciu produktov), je absolútnym šampiónom v chudnutí. Nič sme nenechali na náhodu.

Nápoj WaterOut EXTREME prináša rýchle výsledky, ktoré zvýšia vašu motiváciu. Produkt pomáha zregenerovať pečeň a stimulovať lymfu, jemne prečistí vaše telo, zmenší celulitídu a zlepši metabolizmus. Odstráňte z tela takmer tretinu* nadbytočných tekutín.

Nápoj FatBurn EXTREME zvýši spaľovanie tukov a zabezpečí, že spálite tuk niekoľkokrát rýchlejšie. Pomôže spáliť o 24 % viac tuku, a to oveľa rýchlejšie!* Švajčiarska kvalita.

Je dokázané, že kapsuly AdipoSlim EXTREME zmenšia brušný tuk o cca polovicu a stimulovaním hnedého tuku dvojnásobne zvýšia spaľovanie tukov. A vďaka patentovaným prísadám predchádza jojo efektu a spomaľovaniu metabolizmu. Je vedecky preukázané: kapsuly zmenšujú pás o 7,5 cm a boky o 6 cm*.

HungerBlock EXTREME je revolučný prírodný tlmič chuti do jedla, ktorý skoncuje s neustálym pocitom hladu a pomôže schudnúť bez straty svalovej hmoty! Znížuje chuť do jedla, najmä chuť na sladké a uhľohydráty, znižuje príjem kalórií až o 600 kcal /deň*, pomôže sa zbaviť až 9 % telesného tuku* bez straty svalov a pomôže udržať vysokú hladinu energie napriek kalorickému deficitu.

*[Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.]

„Zbavil som sa nadváhy!“

Keď Leo začal svoju cestu so SlimJoy, prvých kíl sa zbavil veľmi rýchlo. Tento úspech ho povzbudil a pridal na motivácii. Kapsuly AdipoSlim hrali kľúčovú úlohu v jeho úspechu. AdipoSlim dokáže zmenšiť tuk na bruchu o cca polovicu a zabrániť tvorbe tukových zásob. „Vyše jedného kilogramu za jeden týždeň je úžasný úspech. Už mi na opasku začali chýbať dierky! To je úspech s veľkým Ú!“

- Leo

„Teraz sa cítim ľahšie a moje telo vyzerá omnoho štíhlejšie!“

Vždy som bola veľmi aktívny človek, takže som nemala problém s nadváhou, ale mala som pocit ťažkých nôh a cítila som sa trochu nafúknutá. Ukázalo sa, že to bola zadržiavaná vody. Ale WaterOut EXTREME mi pomohol to vyriešiť! Teraz sa cítim oveľa ľahšie a moje telo vyzerá omnoho štíhlejšie! Určite by som to odporučila všetkým!

- Jerca

Získajte zdarma prístup do online fitka a e-knihu o chudnutí ku každému nákupu!

Získajte zdarma e-knihu s lahodnými receptmi na chudnutie a s množstvom tipov a trikov, ako sa dostať do formy. Vyvinuli sme tiež bezplatný 4-týždňový cvičebný plán s videami, s ktorým si vyrysujete celé vaše telo.

Kombinujte s našimi prémiovými SlimJOY produktmi pre rýchlejšie výsledky!

-59%

Dostupnosť: Vypredané

85,96 €

34,99 €

100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 3 - 5 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.

Obsah: 10 vrecúšok WaterOut EXTREME + 15 vrecúšok FatBurn EXTREME + 30 kapsúl AdipoSlim EXTREME + 20 kapsúl HungerBlock EXTREME. Program na 30 dní.

Možnosti platby:
Do formy za 30 dní
ZLOŽENIE:

WaterOUT EXTREME: Výživový doplnok so sladidlom. 10 vrecúšok na 10 dní

(v 1 vrecúšku): CactiNea™ (prášok z plodov opuncie s 0,05% betalaínov a 0,03% indicaxanthinu) 2000 mg, stabilizátor: arabská guma, extrakt z petržlenu 500 mg, extrakt z koreňa smilaxu lekárskeho 500 mg, extrakt z kvetu ibišteka s 10 % celkových polyfenolov 500 mg, prášok z melónovej šťavy 500 mg, extrakt z listov jávskeho čaju s 2 % draslíka 500 mg, prírodná malinová príchuť, prášok z malinového pyré, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, extrakt z listov artičokov s 2,5% cynarínu 350 mg, VinOgrape™ Plus (extrakt z listov červeného hrozna s 90 % celkových polyfenolov a 18 % OPC (obsah siričitanov > 10 mg/kg)) 50 mg, protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza.

Obsahuje alergény: siričitany > 10 mg/kg.

Cactinea™ a VinOgrape™ sú ochranné známky spoločnosti Nexira.

HungerBlock EXTREME: Výživový doplnok. 20 kapsúl na 10 dní

(v 2 kapsulách): DNF-10 [Hydrolyzát bohatý na peptidy z kvasiniek Saccharomyces cerevisiae] 500 mg, extrakt z plodu rohovníka 450 mg, extrakt z chaluhy bublinatej s 0,2 % jódu 100 mg (jód 200 µg – 133 % RHP*), protihrudkujúce látky: ryžová vláknina, kapsuly: hydroxypropylmethylcelulóza. *RHP = referenčná hodnota príjmu.

Neobsahuje žiadne alergény.

AdipoSlim EXTREME: Výživový doplnok. 30 kapsúl na 30 dní

(v 1 kapsule) MOROSIL® [extrakt zo sicílskeho červeného pomaranča druhu Moro s 4,3–4,5 % vitamínu C] 400 mg (vitamín C 17,2–18 mg (21,5–22,5 % RHP*), extrakt z listov zeleného čaju s 50 % celkových polyfenolov a 2–6 % kofeínu 100 mg (polyfenoly 50 mg, kofeín 2–6 mg), MaxiTherm® SD [extrakt z kajenskej štipľavej papriky s 2 % kapsaicinoidov] 50 mg (kapsaicinoidy 1 mg), hydrochlorid pyridoxínu (vitamín B6 3,5 mg – 250 % RHP*), BioPerine® [extrakt z čierneho korenia s 95 % piperínu] 5 mg (piperín 4,75 mg), protihrudkujúce látky: ryžový koncentrát, kapsuly: hydroxypropylmethylcelulóza. *RHP = referenčná hodnota príjmu

Neobsahuje alergény.

MOROSIL® je obchodná značka spoločnosti Bionap. MaxiTherm® je obchodná značka spoločnosti VitaActives. BioPerine® je obchodná značka spoločnosti Sabinsa Corporation.

NightBurn EXTREME: Výživový doplnok so sladidlom. 10 vrecúšok na 10 dní

(v 1 vrecúšku): Fibregum™ [akáciová guma s 90% rozpustnej diétnej vlákniny] 3500 mg, extrakt z plodov garcínie kambodžskej s 60% kyseliny hydroxycitrónovej 1000 mg, cholín bitartrát 400 mg (cholín 165 mg), extrakt z listov medovky s 15 % kyseliny hydroxyškoricovej a 7 % kyseliny rozmarínovej 400 mg (kyselina hydroxyškoricová 60 mg, kyselina rozmarínová 28 mg), prírodná limetková príchuť, extrakt z plodov rohovníka obyčajného 250 mg, L-askorbát vápenatý (vitamín C 160 mg - 200 % RHP*), extrakt z koreňa čakanky s 20% inulínu 200 mg (inulín 40 mg), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý a ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6 5,6 mg - 400 % RHP*). RHP* - referenčná hodnota príjmu

Neobsahuje alergény.

Fibregum™ je obchodná značka spoločnosti Nexira.

NÁVOD NA POUŽITIE:

WaterOut EXTREME: Odporúčaná denná dávka je 1 vrecúško. Rozpustite ho za inzenzívneho miešania v 1 litri vody. Dôkladne premiešajte, aby sa rozpustili všetky hrudky. Vypite počas dopoludnia.,

HungerBlock EXTREME: Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula 30 minút pred raňajkami a 1 kapsula 30 minút pred večerou s pohárom vody.

AdipoSlim EXTREME: Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula s pohárom vody po jedle.

NightBurn EXTREME: Odporúčaná denná dávka je 1 vrecúško. Rozpustite ho za intenzívneho miešania v 250 ml vody. Dôkladne premiešajte, aby sa rozpustili všetky hrudky. Vypite pred spaním.

UPOZORNENIE:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Dôležitá je rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl.

VAROVANIE:

Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto produktu alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. AdipoSlim EXTREME: (obsah kofeínu: 2–6 mg/1 kapsula). Aj keď používame nekapsulovanú formu extraktu z kajenskej štipľavej papriky (MaxiTherm™), u ľudí citlivejších na problémy s trávením sa môžu vyskytnúť mierne nežiadúce účinky, ako je podráždenie žalúdka.

SKLADOVANIE:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C.

ČISTÁ HMOTNOSŤ:

AdipoSlim EXTREME – 18,4 g; AquaSlim EXTREME – 63 g; HungerBlock EXTREME – 11,8 g; NightBUrn EXTREME – 59,4 g.

Do formy za 30 dní