Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc: 0233 527 829

15-dňové chudnutie

Tento balíček zvoľte, ak máte čas venovať sa fyzickej aktivite. Náš najvýkonnejší spaľovač tukov FatBurn EXTREME zaistí, aby vaše cvičenie bolo čo najúčinnejšie a aby regenerácia tela bola optimálna. S pomocou WaterOut EXTREME sa tiež zbavíte nadbytočnej vody v tele. Viditeľné výsledky už za 15 dní!

  • FatBurn EXTREME s Carnipure™ – najčistejšou formou L-karnitínu na svete, ktorá spaľuje tuk oveľa rýchlejšie!*
  • WaterOut EXTREME s patentovanou zložkou Cacti-Nea™ znižuje nadmerné zadržiavanie vody a toxínov až o 27 %*.

*Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.

BEZPLATNÝ DARČEK

Pri nákupe získate e-knihu pre rýchlejšie chudnutie a tiež voľný prístup k 4-týždňovému video plánu tréningov!

-59%

Doplnok stravy

-59%

Dostupnosť: Skladom

45,98 €

18,99 €

Vyberte svoj balíček
100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 3 - 5 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.

Obsah: 10 vrecúšok WaterOut EXTREME na 10 dní, 15 vrecúšok FatBurn EXTREME na 15 dní.

Možnosti platby:
30-dňová záruka vrátenia peňazí

Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní, vráťte nám prázdny obal a vaše peniaze dostanete späť. Viac

Kúpte

Vyskúšajte

Vráťte

Vrátime vám peniaze

Nápoj WaterOut EXTREME redukuje nadúvanie už po jednom týždni užívania.* Spolu s nápojom FatBurn EXTREME spálite až o 24 % viac tuku, a to oveľa rýchlejšie!* Perfektná kombinácia na jednoduchšie chudnutie!

Ľudia po celom svete milujú SlimJOY!

AKO TENTO BALÍČEK FUNGUJE?

  • stimuluje vylučovanie zadržiavanej vody a toxínov z tela
  • znižuje nadmerné zadržiavanie vody a toxínov až o 27 %*
  • eliminuje opuchy a nadúvanie až o 60 %*
  • zlepšuje lymfatickú cirkuláciu a tým redukuje celulitídu
  • spaľuje až o 24 % viac tuku*
  • poskytuje rýchlejšie chudnutie!*

*[Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.]

„S manželom sme tomu nemohli uveriť”

Yolandi narazila na SlimJOY vďaka reklame na Facebooku a chcela o tom vedieť viac. „Mojím najväčším problémom bolo, že som cez deň poriadne nejedla. Obvykle som sa poriadne najedla až večer a potom šla spať.“ Naši poradcovia jej odporučili 15-dňový program na chudnutie.

Začala s programom a už o 15 dní* nemohla uveriť vlastným očiam! „Môžem povedať len WOW! Schudla som 9,5 kg za 15 dní*! Môj manžel tomu nemohol uveriť, a ani ja! Musela som sa na váhu postaviť niekoľkokrát, aby som si bola istá, že to nie je len sen!“ Ale váha neklamala. Mimoriadne rýchle výsledky priniesol WaterOut EXTREME – zbavuje váhy nadbytočnej vody okamžite! Keď všetka tá nadbytočná voda odišla z organizmu, jej telo mohlo konečne začať spaľovať tuk.

*[Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.]

KOMPLEXNÝ ZOŠTÍHĽUJÚCI ÚČINOK

Klinické štúdie preukázali, že ľudia, ktorí užívali produkty SlimJOY:

ODBÚRALI KILOGRAMY

SCHUDLI V OBLASTI PÁSU, LÝTOK A ČLENKOV

SCHUDLI VIAC A OVEĽA RÝCHLEJŠIE

SPÁLILI O 24 % VIAC TUKU*

ZLOŽENIE NAJVYŠŠEJ KVALITY!

Všetky použité zložky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov kvality a bezpečnosti v moderných zariadeniach v Európe.

Pre našich zákazníkov len to najlepšie!

Nápoj WaterOut EXTREME má prírodný odvodňovací účinok, ktorý urýchľuje úbytok váhy.

Klinické štúdie preukázali, že ľudia, ktorí v prvej fáze programu užívali WaterOut EXTREME zaznamenali značný úbytok hmotnosti, redukovali zadržiavanú vodu a vyčistili si pečeň a črevá. Prírodná zmes obsahuje zložku CactiNea™, ktorá svojím drenážnym účinkom nadchla väčšinu našich zákazníkov. Komplexný detox!

Užívajte 1 vrecúško rozpustené v 1 litri vody každý deň dopoludnia a eliminujte opúchanie až o 60 %!*

*[Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.]

FatBurn EXTREME obsahuje najsilnejšiu zložku na spaľovanie tukov, vyvinutú v Švajčiarsku!

FatBurn EXTREME obsahuje patentovanú zložku Carnipure™, ktorá prirodzene zvyšuje vnútornú telesnú teplotu a napomáha k rýchlejšiemu odbúravaniu tukov. Veľmi dobré výsledky môžete dosiahnuť už po niekoľkých dňoch užívania.

Užívajte 1 vrecúško denne po obede a spaľujte až o 24 % viac tuku.*

*[Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.]

Získajte zdarma prístup do online fitka a e-knihu o chudnutí ku každému nákupu!

Získajte zdarma e-knihu s lahodnými receptmi na chudnutie a s množstvom tipov a trikov, ako sa dostať do formy. Vyvinuli sme tiež bezplatný 4-týždňový cvičebný plán s videami, s ktorým si vyrysujete celé vaše telo.

Kombinujte s našimi prémiovými SlimJOY produktmi pre rýchlejšie výsledky!

-59%

Dostupnosť: Skladom

45,98 €

18,99 €

Vyberte svoj balíček
100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 3 - 5 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.

Obsah: 10 vrecúšok WaterOut EXTREME na 10 dní, 15 vrecúšok FatBurn EXTREME na 15 dní.

Možnosti platby:
15-dňové chudnutie
ZLOŽENIE:

WaterOUT EXTREME: Výživový doplnok so sladidlom. 10 vrecúšok na 10 dní

(v 1 vrecúšku): CactiNea™ (prášok z plodov opuncie s 0,05% betalaínov a 0,03% indicaxanthinu) 2000 mg, stabilizátor: arabská guma, extrakt z petržlenu 500 mg, extrakt z koreňa smilaxu lekárskeho 500 mg, extrakt z kvetu ibišteka s 10 % celkových polyfenolov 500 mg, prášok z melónovej šťavy 500 mg, extrakt z listov jávskeho čaju s 2 % draslíka 500 mg, prírodná malinová príchuť, prášok z malinového pyré, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, extrakt z listov artičokov s 2,5% cynarínu 350 mg, VinOgrape™ Plus (extrakt z listov červeného hrozna s 90 % celkových polyfenolov a 18 % OPC (obsah siričitanov > 10 mg/kg)) 50 mg, protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza.

Obsahuje alergény: siričitany > 10 mg/kg.

Cactinea™ a VinOgrape™ sú ochranné známky spoločnosti Nexira.

FatBurn EXTREME: Výživový doplnok so sladidlom. 15 vrecúšok na 15 dní

(v 1 vrecúšku) nosič: arabská guma, Carnipure® [L-karnitín L-tartrát] 1000 mg (L-karnitín 682 mg), extrakt zo zelených listov maté s 8 % kofeínu 1000 mg (kofeín 80 mg), extrakt zo semien guarany s 10 % kofeínu 700 mg (kofeín 70 mg), prášok zo šťavy plodu zrelej papáje so 6 USP jednotkami/mg proteolytického aktívneho papaínu 500 mg (3 000 USP jednotiek papaínovej proteolytickej aktivity), prírodná mangová príchuť, nikotinamid (niacín 80 mg – 500 % RHP*), protihrudkujúce látky: ryžová vláknina, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, sladidlo: sukralóza. *RHP = referenčná hodnota príjmu.

Neobsahuje žiadne alergény.

Carnipure® je obchodná značka spoločnosti Lonza Corporation.

NÁVOD NA POUŽITIE:

WaterOut EXTREME: Odporúčaná denná dávka je 1 vrecúško. Rozpustite ho za inzenzívneho miešania v 1 litri vody. Dôkladne premiešajte, aby sa rozpustili všetky hrudky. Vypite počas dopoludnia.,

FatBurn EXTREME: Odporúčaná denná dávka je 1 vrecúško. Rozpustite ho za intenzívneho miešania v 250 ml vody. Dôkladne premiešajte, aby sa rozpustili všetky hrudky. Vypite po jedle.

UPOZORNENIE:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Dôležitá je rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl.

VAROVANIE:

Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto produktu alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. FatBurn EXTREME: obsah kofeínu 150 mg / 1 vrecúško.

SKLADOVANIE:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C.

ČISTÁ HMOTNOSŤ:

WaterOut EXTREME – 63 g; FatBurn EXTREME – 67,5 g.

15-dňové chudnutie