Bezplatná pomoc: 0233527829

WaterOut STRONG

Extrémne silný drenážny nápoj je teraz ešte lepší, rýchlejší a silnejší!

 • NOVÝ – SILNEJŠÍ efekt: rozlúčte sa s opuchnutosťou, tukom a celulitídou
 • bleskový účinok! Najrýchlejší a najbezpečnejší na trhumarket
 • VIDITEĽNÉ výsledky za niekoľko dní
 • klinicky overené účinky
BEZPLATNÝ DARČEK

Pri nákupe získate 52-stranového Sprievodcu chudnutím!

-15%

Doplnok stravy

-15%

Dostupnosť: Skladom

19,90 €

16,90 €

100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 2 - 4 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.

Obsah: 10 vrecúšok na 10 dní

Patentovaná zložka CactiNea ™ obsahuje extrakt z opuncie – rastliny, ktorá sa využívala už v tradičnej ľudovej medicíne pre svoje diuretické účinky!

Možnosti platby:
30-dňová záruka vrátenia peňazí

Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní, vráťte nám prázdny obal a vaše peniaze dostanete späť. Viac

Kúpte

Vyskúšajte

Vráťte

Vrátime vám peniaze

WaterOut má už štvrť milióna užívateľov po celej Európe. Veľká väčšina z nich si ho jednoznačne kúpi zas!

VIDITEĽNÉ ÚČINKY

WaterOut, bestseller od SlimJOY, má teraz rýchlejšie a viditeľnejšie zoštíhľujúce účinky. Konečne sa môžete zbaviť celej váhy zo zadržiavanej vody a naštartovať proces chudnutia!

Zlepšite lymfatickú cirkuláciu, vyplavte z tela nadbytočnú vodu a naštartujte spaľovanie tuku. S celkom NOVÝM WaterOut Strong a jeho podstatne vylepšenej receptúre môžete konečne dosiahnuť VIDITEĽNÉ výsledky – a to len za niekoľko dní!

Klinicky dokázané účinky:
 • extrémne efektívny nápoj na chudnutie, ktorý prináša dramatické výsledky
 • zaručuje 3,5-krát účinnejšie odvodňovanie
 • redukuje nafukovanie a opuchy o 60 %
 • urýchľuje vyplavovanie nadbytočnej vody o 27 %
 • prvé výsledky na postave uvidíte už po prvom týždni

Ako bonus pomáha tiež redukovať celulitídu a pomáha udržať v teledôležité minerály , aby sa nevyplavili spolu so zadržiavanou vodou.

Vďaka svojim rýchlym a pôsobivým výsledkom sa WaterOut teší podpore 80 % zákazníkov! S novou a vylepšenou receptúrou je limitom len nebo!

„Moja najobľúbenejšia sukňa mi bola už o pár týždňov veľká!“

„Mala som rovnaké problémy, ako mnohé iné ženy: nadváhu a opuchy. A keďže som sa cítila fakt nafúknutá, pila som málo vody. Chyba – cítila som ešte horšie! Preto som sa rozhodla vyskúšať Water Out Strong.

Chcela som sa zbaviť nafukovania a nadbytočných kíl a prestať sa cítiť tak ťarbavo a spomalene. Čo môže byť lepšie ako zhadzovať kilá kilos v noci? Bola som viditeľne menej opuchnutá už po niekoľkých dňoch a moje obľúbené sukne mi boli veľké už po niekoľkých týždňoch! Tieto dva produkty sú jediná vec, ktorá mi pomohla – a to v extra krátkom čase!“

- Alma Rekić

slovinská šéfkuchárka a porotkyňa v show Master Chef

AKTIVUJTE SVOJU LYMFATICKÚ CIRKULÁCIU A ZRÝCHLITE SPAĽOVANIE TUKU

Keď je lymfatický systém zanesený, v tele sa začnú hromadiť jedy a tuk – to znemožňuje akékoľvek snahy o redukovanie váhy:

 • Na lymfatický systém môžeme hľadieť ako na drenážny systém tela. Filtruje a vyplavuje nadbytočnú vodu z tela. Okrem toho umožňuje prenos v tuku rozpustných vitamínov a uľahčuje ich absorbciu.
 • Keď sa lymfatický systém upchá, všetky jedy a tuky sa zaseknú v tele, a preto sa cítite nafúknutí a strata kilogramov predstavuje obrovský problém.
 • WaterOut Strong sa postará o to, aby sa jedy v tele nehromadili, čo zlepšuje prekrvenie a transport kyslíka k všetkým bunkám v celom tele.
 • Práve kyslík je kľúčový pri metabolizme – čím viac ho je, tým rýchlejšie sa tuk rozpúšťa.

Ak sa chcete zbaviť nafúknutosti a opuchov, musíte sa zbaviť nadbytočnej vody v tele. Najlepším spôsobom, ako odstrániť nadbytočnú vodu a zrýchliť proces spaľovania tuku, je očistiť a aktivovať lymfatický systém – najlepší drenážny systém tela.

OSLOBOĎTE SA

WaterOut Strong obsahuje receptúru nášho najpredávanejšieho výrobku WaterOut, ktorú sme poriadne posilnili kvôli zaručeniu najlepších výsledkov.


Už predtým veľmi silný mix zložiek sme teraz posilnili o prasličku roľnú a extra zvýšenú koncentráciu artičokov, pestreca mariánskehoa extraktu z červeného hrozna kvôli ešte lepšiemu diuretickému účinku a rýchlejšej strate kilogramov.


Povedzte nie nafúknutosti a opuchom! Je čas, aby ste sa konečne zbavili prebytočnej vody a tuku – rýchlo a bezpečne.

WATEROUT STRONG PRINÁŠA EŠTE RÝCHLEJŠIE VÝSLEDKY

menej zadržiavanej vody

viditeľné výsledky

eliminuje opuchy členkov

eliminuje opuchy lýtok

PERFEKTNÁ KVALITA VÝROBKOV NA CHUDNUTIE

Náš bestseller WaterOut je najrýchlejší a najsilnejší výrobok od SlimJOY s účinkom chudnutia, ktorý zaručuje, že sa zbavíte nadbytočnej vody a silne zrýchlite proces straty nadbytočných kilogramov.

MEDAILA ZA KVALITU

QUDAL

2018/2019

Zákazníci prehovorili: SlimJOY bol ocenený prestížnou medailou QUDAL® za najkvalitnejšie výrobky na slovinskom trhu. Cenu udeľuje ICERTIAS, nezávislá organizácia na trhové prieskumy a udeľovanie certifikátov zo švajčiarskeho Zürichu.

 

-15%

Dostupnosť: Skladom

19,90 €

16,90 €

100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 2 - 4 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.

Obsah: 10 vrecúšok na 10 dní

Patentovaná zložka CactiNea ™ obsahuje extrakt z opuncie – rastliny, ktorá sa využívala už v tradičnej ľudovej medicíne pre svoje diuretické účinky!

Možnosti platby:
Výživový doplnok
Zloženie

prášok z plodov opuncie s 0,05% betalaínov a 0,03% indicaxanthinu],extrakt z nadzemných častí prasličky roľnej, objemové činidlo: kukuričný dextrín, extrakt z koreňa smilaxu lekárskeho, extrakt z listov jávskeho čaju s 2 % draslíka, extrakt z petržlenových listov, extrakt z listov artičokov s 2-5 % cynarínu, extrakt zo sušených plodov pestreca mariánskeho, extrakt z koreňov púpavy s 3-5 % kyseliny chlorogénovej, a 11 % inulínu], koncentrovaná malinová šťava v prášku, prírodná malinová aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, extrakt z listov červeného hrozna s 90 % celkovými polyfenolmi (obsah siričitanov> 10 mg / kg) protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza.

Použitie

Odporúčaná denná dávka je 1 vrecúško (7 g prášku). Dôkladne ho rozmiešajte v 1 litri vody tak, aby neostali žiadne hrudky. Vypite počas dopoludnia. Počas dňa odporúčame piť väčšie množstvo tekutín.

Upozornenie

Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto lieku alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím tohto lieku so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Dôležité upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležitými súčasťami zdravého chudnutia.

Skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplode do 25°C.

čistá hmotnosť: 70 g

WaterOut STRONG