Bezplatná pomoc: 0233 527 829

Malinový diuretický nápoj pre odstránenie zadržiavanej vody

WaterOut STRONG – zbohom váhe nadbytočnej vody!

Ste frustrovaní diétami, ktoré jednoducho nefungujú? Cítite sa nafúknuto a ťažko? Neviete si už zapnúť nohavice? Pocíťte úľavu v priebehu len pár dní a naštartujte proces chudnutia pomocou WaterOut STRONG účinku 4 v 1:

 • eliminácia 27 %* zadržiavanej vody a toxínov

 • znižuje opuchy a nadúvanie až o 60 %*

 • optimalizuje spaľovanie tukov

 • zmierňuje celulitídu

80 % zákazníkov bolo nadšených jeho výsledkami!

*Výsledky sa môžu u jednotlivých osôb líšiť. Pri chudnutí je dôležité jesť rozmanitú stravu a viesť zdravý životný štýl.

-35%

VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Nenechajte si ujsť: 35% ZĽAVA!

Množstvo
19,90 €

12,90 € kus

UŠETRÍTE:

35%

viditeľné výsledky alebo 100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava zdarma pri objednávke nad 40 €

Zabalenie, odoslanie a doručenie do 2 - 4 pracovných dní

Obsah: 10 vrecúšok na 10 dní

Zadržiavate vodu?

Stres, nezdravý životný štýl, toxíny zo znečisteného prostredia, príliš málo cvičenia, hormóny, vek ... to všetko môže prispieť k tomu, že vaše telo zadržiava nadbytočnú vodu. Príznaky, kvôli ktorým bojujete so zadržiavaním vody, sú:

 • nemôžete schudnúť akokoľvek sa snažíte

 • máte často pocit nadúvania a opuchov

 • oblečenie vám už nepadne tak, ako voľakedy

 • vaša tvár vyzerá opuchnuto (najmä okolo očí)

Zbavte sa toxínov a nadbytočnej vody resetovaním lymfatického systému a prečistením pečene pomocou WaterOut STRONG!

Alma mala problémy so zadržiavaním vody...

„Mala som rovnaké problémy, aké majú ostatné ženy - kilá navyše a nadúvanie." Nepila som veľa vody, pretože som sa bála, že sa to len zhorší. Veľká chyba!“

Alma

, šéfkuchárka

... až kým nevyskúšala WaterOut STRONG!

„Potom som objavila WaterOut STRONG a už po pár dňoch som pocítila úľavu! Po niekoľkých týždňoch mi všetky moje obľúbené sukne boli príliš veľké! Je to jediná vec, ktorá mi pomohla v tak krátkom čase.“

WaterOut STRONG

Zbavte sa nadbytočnej vody a hneď začnite s chudnutím! Využite túto špeciálnu zľavu hneď teraz!

Zbavte sa nadúvania a získajte pocit ľahkosti!

preukázaný účinok na chudnutie

eliminácia zadržiavanej vody

znižuje opuchy členkov

zmierňuje pocit ťažkých nôh

Najlepšia diuretická zmes na trhu s 8 výnimočnými ingredienciami:

vhodné pre vegánov

bez GMO

bez laktózy

bez gluténu

Aktívne látky v 1 vrecúšku
CactiNea™ (extrakt z plodov opuncie) 2000 mg
Extrakt z prasličky roľnej 900 mg
Extrakt z koreňa smilaxu lekárskeho 500 mg
Extrakt z listov jávskeho čaju 500 mg
Extrakt z listov artičokov s 2-5 % cynarínu 350 mg
Extrakt z pestreca mariánskeho s 80 % silymarínom 250 mg
Extrakt z koreňov púpavy s 12 % inulínom 250 mg
Extrakt z listov červeného hrozna s 75 % polyfenolmi 100 mg
Ďalšie zložky v 1 vrecúšku
NUTRIOSE® (objemové činidlo: kukuričný dextrín) 580 mg
Malinový koncentrát 500 mg
Kyselina citrónová (regulátor kyslosti) 500 mg
Malina (prírodná príchuť) 500 mg
Sukralóza (sladidlo) 35 mg
Nu-FLOW® (ryžový koncentrát) 35 mg

Malinový nápoj, 10 vrecúšok na 10 dní

ZLOŽENIE: prášok z plodov opuncie s 0,05% betalaínov a 0,03% indicaxanthinu],extrakt z nadzemných častí prasličky roľnej, objemové činidlo: kukuričný dextrín, extrakt z koreňa smilaxu lekárskeho, extrakt z listov jávskeho čaju s 2 % draslíka, extrakt z listov artičokov s 2-5 % cynarínu, extrakt zo sušených plodov pestreca mariánskeho, extrakt z koreňov púpavy s 3-5 % kyseliny chlorogénovej, a 12 % inulínu], koncentrovaná malinová šťava v prášku, prírodná malinová aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, extrakt z listov červeného hrozna s 75 % celkovými polyfenolmi a 50 % OPC (obsah siričitanov> 10 mg / kg) protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza.

NÁVOD NA POUŽITIE: Odporúčaná denná dávka je 1 vrecúško (7 g prášku). Dôkladne ho rozmiešajte v 1 litri vody tak, aby neostali žiadne hrudky. Vypite počas dopoludnia. Počas dňa odporúčame piť väčšie množstvo tekutín.

UPOZORNENIE: Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto produktu alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

VAROVANIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležitými súčasťami zdravého chudnutia.

SKLADOVANIE: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplode do 25°C.

ČISTÁ HMOTNOSŤ: 70 g

Zákazníci po celej Európe milujú WaterOut STRONG!

Viditeľné výsledky alebo 100 % záruka vrátenia peňazí

30-dňová záruka: Produkt používajte aspoň 30 dní a o účinkoch sa presvedčte na vlastnej koži. Ak z nejakého dôvodu nie ste úplne spokojní, jednoducho nám vráťte prázdny obal a získajte plnú náhradu.

WaterOut STRONG

Naštartujte proces chudnutia s účinkom 4 v 1!:

 • eliminujte 27 %* zadržiavanej vody a toxínov

 • znížte opuchy a nadúvanie až o 60 %*

 • optimalizujte spaľovanie tukov

 • zmiernite celulitídu

*Výsledky sa môžu u jednotlivých osôb líšiť. Pri chudnutí je dôležité jesť rozmanitú stravu a viesť zdravý životný štýl.

WaterOut STRONG

Výživový doplnok

Nenechajte si ujsť: 35% ZĽAVA!

Množstvo
19,90 €

12,90 € kus

UŠETRÍTE:

35%

viditeľné výsledky alebo 100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava zdarma pri objednávke nad 40 €

Zabalenie, odoslanie a doručenie do 2 - 4 pracovných dní

Obsah: 10 vrecúšok na 10 dní

Často kladené otázky

Ako zistím, či je WaterOut STRONG pre mňa tou správnou voľbou?

WaterOut je správnou voľbou ak: - oblasti okolo členkov, lýtok alebo očí sú často opuchnuté alebo nafúknuté, a to najmä ráno - len sa púšťate na cestu na chudnutie. Začne proces a zbaví vaše telo toxínov, - už ste schudli, ale nevidíte výsledky v oblasti pásu a bokov.

Ako budú vyzerať výsledky?

Závisí to od toho, koľko nadbytočnej vody ste zadržiavali, výsledky môžu byť výrazné, ako napríklad výrazné zníženie hmotnosti, lepšie priliehajúce oblečenie, žiadne nadúvanie a opuchy tváte, lýtok a členkov. Môžu byť tiež nenápadnejšie, akoby ste sa cítili ľahšie, štíhlejšie a s väčšou dávkou energie spôsobenou úľavou z odstránenej nadbytočnej vody a toxínov.

Ako dlho by som mal užívať WaterOut?

Mali by ste užívať WaterOut STRONG najmenej 10 dní (10 vrecúšok sa nachádza v 1 balení). Pokojne ho môžete ale užívať tak dlho, ako by ste chceli.

Kedy uvidím výsledky?

To záleží od vašej anatómie a hmotnosti, ale mnohí zákazníci pocítili účinky po niekoľkých dňoch. Pre isotu odporúčame pokračovať s užívaním minimálne 10 dní.

Ako mám WaterOut STRONG používať?

Je to jednoduché. Zobuďte sa, vezmite 1 vrecúško, zmiešajte ho v 1 litri vody, pocíťte vôňu malín a užite si svoj nápoj počas dopoludnia.

Som skeptický/á. Čo ak to na mňa nebude fungovať?

WaterOut STRONG garantuje zníženie množstva zadržiavanej vody komukoľvek, kto nápoj užíva. Ak neuvidéte ale nepocítite žiadne výsledy a nebudete spokojní s produktom, vrátime vám peniaze späť – plnú sumu. Nestratíte nič viac ako toxíny a nadbytočnú vodu!

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám na info@slimjoy.sk a my vám radi poradíme.

Pocíťte ten rozdiel pri dosiahnutí vytúženej postavy!

Mohli by ste zhodiť všetky nadbytočné kilogramy, no aj tak nemusíte vyzerať a cítiť sa štíhlo. Prečo? Zadržiavanie vody. Nadbytočná voda v tele spôsobuje, že vaša tvár a brucho vyzerajú nafúknuté.

Bolo vedecky preukázané, že WaterOut STRONG s účinnými rastlinnými zložkami znižuje zadržiavanie vody o 27 %* a eliminuje nadúvanie o 60 %*. To stačí, aby ste sa znova zmestili do obľúbených nohavíc!

Klinická štúdia potvrdila: 27 %* zadržiavanej vody je eliminovanej

Vďaka patentovanej zložke CactiNea ™ sa preukázalo, že nápoj WaterOut STRONG zvyšuje vylučovanie nadbytočnej vody až o 27 %* v porovnaní s kontrolnou skupinou.

Čo pre vás WaterOut STRONG môže urobiť?

1. Eliminuje zadržiavanú vodu: WaterOut STRONG obsahuje silné rastlinné extrakty, ktoré stimulujú lymfatický systém – naše vodné čerpadlo, ktoré zabraňuje zadržiavaniu vody v tele. Vďaka kombinácii púpavy a CactiNea, nadbytočná voda konečne opústí naše telo. Je to ako schudnúť niekoľko kíl cez noc! Aká úľava!

2. Urýchli proces chudnutia: Zatiaľ čo zadržiavame nadbytočnú vodu, v našom tele sa zachytávajú aj toxíny. Zaťažia vaše telo, najmä najdôležitejší orgán pre spaľovanie tukov – pečeň, vďaka čomu nie je možné chudnúť a spaľovať tuk. Pretože WaterOut pracuje na detoxikácii vášho tela a podporuje pečeň a trávenie, umožňuje efektívnejšie spaľovanie tukov. To je možné vďaka pestrecu mariánskemu a artičokom - dobre známym prísadám pre svoj detoxikačný účinok!

3. Redukuje celulitídu: Keď funguje správne lymfatický systém, zlepšuje sa aj mikrocirkulácia. To znamená, že živiny sa dostanú tam, kde sú potrebné a toxíny sa účinne eliminujú. Toto je základný mechanizmus systému WaterOut STRONG, ktorý redukuje celulitídu pomocou extraktu z listov červeného hrozna.