Bezplatná pomoc: 0233527829

L-Carnitine Pure 500

Najčistejší L-karnitín na trhu s overenými účinkami: zvýšenie spaľovania tukov a rýchlejšia premena tukov na energiu.

Inovácia zo Švajčiarska!

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Kúpte

Vyskúšajte

Vráťte

Vrátime vám peniaze

Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní, vráťte nám prázdny obal a vaše peniaze dostanete späť.

Doplnok stravy

Dostupnosť: Skladom

19,90 €

13,90 €

100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Zákaznícka linka: 0233 527 829
Doručenie do 2 - 4 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 35 eur je doprava zdarma.

Obsahuje: 60 kapsúl na 30 dní

Možnosti platby:

Ukázalo sa, že L-karnitín zvyšuje spaľovanie tukov, vedie k lepšiemu rozpoloženiu svalovej hmoty a viac násobne väčšiemu úbytku tukovej tkanine. Bez konzervačných prísad, lepku, potravinových farbív a ďalších alergénov. Dokonalá čistota!

L-Carnitive Pure 500 obsahuje najčistejší prírodný L-karnitín na svete: Carnipure ™. Až 8000 štúdií bolo spravených na túto patentovanú a certifikovanú prísadu. Tie dokazujú, že L-karnitín spôsobuje:

  • Viac spálených tukov
  • Väčší úbytok hmotnosti
  • Lepšia regenerácia po tréningu vďaka zvýšenej cirkulácii
  • Optimálna distribúcia tuku a zväčšenie svalovej hmoty

L-KARNITÍN S NAJVYŠŠOU SILOU SPAĽOVANIA TUKOV: KLINICKY DOKÁZANÉ

 

L-karnitín je produkovaný ľudským telom z aminokyselín lyzínu a metionínu. Je rozhodujúci pre prenos mastných kyselín z krvi do mitochondrií, ktoré pôsobia ako generátory energie pre bunky. L-karnitín je kľúčovým prvkom v poslednej fáze procesu rozpadu tuku, a preto potrebujeme stabilné zásoby. Z jedla ho dostatočne nezískavate, preto potrebujeme doplnky stravy s obsahom čistého L-karnitínu a nie jeho škodlivé verzie.

Množstvo doplnkov s L-karnitínom obsahuje prísady, ktoré znižujú jeho účinok a látky, ktoré nie sú vhodné pre vaše telo. L-Carnitine Pure 500 obsahuje čistý karnitín, ktorý prináša dokonalé a bezpečné výsledky. S pridanými antioxidantami!

L-Carnitine Pure 500 má 2 spôsoby pôsobenia:

  • Rýchlejšie pomáha tuk premeniť na energiu a to kvôli zvýšenému prenosu mastných kyselín do mitochondrií (kde sa v tele vyrába energia).
  • Zabraňuje tomu, aby boli nadbytočné tuky uložené v cytoplazme mimo mitochondrie, kde pôsobí toxicky a spôsobujú tvorbu tuku.

SCHUDNITE S ČISTÝM L-KARNITÍNOM: RÝCHLEJŠIE A EFEKTÍVNEJŠIE!

V porovnaní s inými spaľovačmi tukov prináša čistý L-karnitín rýchlejšie, bezpečnejšie a trvácnejšie výsledky. Je vhodný pre viac i menej aktívneho jednotlivca, vegetariánov a vegánov!

 VÄČŠIA REDUKCIA TUKU, BEZ STRATY SVALOVEJ HMOTY!

LEPŠIE VÝSLEDKY PRI TRÉNINGU

RÝCHLEJŠIE REGENERÁCIA

VIAC ENERGIE, ZDRAVŠÍ KARDIO-VASKULÁRNY SYSTÉM

INOVÁCIA L-KARNITÍNU

Čistý L- karnitín – nové zlato zo Švajčiarska

Pri chudnutí je cvičenie obrovským plusom a ak chcete dosiahnuť vypracovanú postavu, je aj absolútne nevyhnutné. Potrebujete však tiež L-karnitín - nie však akýkoľvek. Čistý L-karnitín je považovaný za najbezpečnejšiu formu karnitínu, s najsilnejším účinkom pre zvýšenie výkonu a anaeróbnych schopností.

L-Carnitine Pure 500 je švajčiarskou inováciou, ktorá je založená na čistote karnitínu. Štúdia hodnotiaca desaťročia výsledkov ukázali, že L-Carnitine Pure 500 pomáha rýchlejšie schudnúť a zlepšuje regeneráciu svalov po tréningu. L-Carnitin Pure 500 obsahuje zmes 500 g L-karnitínu, extraktu z korenia a kofeínu, ktoré spolu pôsobia na spaľovanie tukov a prispievajú k zníženiu hmotnosti.

Je vhodný pre každého, vrátane vegánov a vegetariánov. Nevyvoláva alergie.

L-karnitín zlepšuje výsledky tréningu a zvyšuje vašej pohodu. V telocvični vám môže poskytnúť lepšiu vytrvalosť, v zrkadle vám poskytne lepší vzhľad a pekne tvarovanú postavu bez tukových vankúšikov.

Doplnok stravy

Dostupnosť: Skladom

19,90 €

13,90 €

100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Zákaznícka linka: 0233 527 829
Doručenie do 2 - 4 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 35 eur je doprava zdarma.

Obsahuje: 60 kapsúl na 30 dní

Možnosti platby:
DOPLNOK STRAVY
ZLOŽENIE: (v 2 kapsulách):

L-karnitín L-tartrát (L-karnitín 500 mg), extrakt zo semien guarany s 10 % kofeínom - 440 mg, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý rastlinného pôvodu, kapsuly: hypromelóza, farba: oxid titaničitý.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Odporúčaná denné dávka sú 2 kapsuly denne zapité s pohárom vody po jedle.

UPOZORNENIE:

Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto lieku alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím tohto lieku so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležitými súčasťami zdravého chudnutia.

SKLADOVANIE:

Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25°C

Čistá hmotnosť: 45 g

Klinické štúdie:

1. R. Hursel, W. Viechtbauer, M. S. Westerterp-Plantenga. (2009). The effects of green tea on weight loss and weight maintenance: a meta-analysis. International Journal of Obesity (2009) 33, 956–961. Disponibile su: https://www.nature.com/ijo/journal/v33/n9/full/ijo2009135a.html

 

2. E. M. R. Kovacs, M. P. G. M. Lejeune, I. Nijs, M. S. Westerterp-Plantenga. (2004). Effects of green tea on weight maintenance after body-weight loss. British Journal of Nutrition, 91, 431–437. Disponibile su: https://www.cambridge.org/core/services/aop-cambridge-core/content/view/S000711450400056X

 

3. Onakpoya I, Terry R, Ernest E. (2011). The use of green coffee extract as a weight loss supplement. A systemic review and meta-analysis of randomised clinical trials. Gastroenterol Res Pract. 2011;2011. Pii: 382852. Disponibile su: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2943088/

L-Carnitine Pure 500