Bezplatná pomoc: 0233527829

NOVINKA BootBurn Strong Active 1000

Úžasný spaľovač tuku so synergickou kombináciou 1000 mg najčistejšieho L-karnitínu zo Švajčiarska a 3 najsilnejšími termospaľovačmi (guarana, zelený čaj a čaj maté).

 • Sofistikovaná kombinácia zložiek začína spaľovať tuk okamžite a pokračuje 4 hodiny.
 • Trojitý účinok: zvyšuje teplotu tela na lepšie spaľovanie tuku, mení tuk na energiu a zvyšuje výkonnosť.
 • Pridané vitamíny B-komplexu umožňujú nášmu sofistikovanému mixu zložiek premieňať jedlo, ktoré jete, na ešte viac energie, a nie na tuk.
 • Účinkuje s cvičením aj bez neho.

100% ZÁRUKA!

Každé telo je iné. Pokiaľ si náš výrobok nezamilujete rovnako ako iní, vrátime vám peniaze.

Na všetky produkty garantujeme 100 % záruku vrátenia peňazí, čo znamená, že ak po skončení kompletnej kúry s naším výrobkom nezaregistrujete žiadne viditeľné zmeny, vrátime vám peniaze. Prosíme, nevyhadzujte obaly a doklad o zaplatení, pretože je dôležitý pri procese reklamácie.
Viac informácií tu.
BEZPLATNÝ DARČEK

Pri nákupe získate 52-stranového Sprievodcu chudnutím!

-15%

Doplnok stravy

-15%

Dostupnosť: Skladom

19,90 €

16,90 €

100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 2 - 4 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.

15 vrecúšok na 15 dní.

Možnosti platby:
30-dňová záruka vrátenia peňazí

Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní, vráťte nám prázdny obal a vaše peniaze dostanete späť. Viac

Kúpte

Vyskúšajte

Vráťte

Vrátime vám peniaze

Najsilnejší spaľovač tuku BootBurn Strong Active teraz spaľuje tuky ešte intenzívnejšie , s predĺženým 4-hodinovým účinkom. Starostlivo pripravený mix ingrediencií, ktorý naštartuje zvýšenú spotrebu kalórií a predĺži ju na niekoľko hodín – len s jedinou aktívnou látkou by ste nikdy nedosiahli taký efekt!

DVOJNÁSOBNÁ SILA SPAĽOVANIA TUKU

BootBurn Strong Active 1000 má teraz ešte silnejšie zloženie ako jeho predchodca: zdvojnásobili sme množstvo L-karnitínu, zdvojnásobili sme množstvo zeleného čaju, zdvojnásobili sme množstvo čaju maté (yerba).

V jednote je sila - to platí aj pre náš posilnený BootBurn: každá zložka spolupracuje pri premene tukov na energiu,spolu sú ako stroj na niekoľkohodinové spaľovanie tukov.

Klinicky dokázané účinky:
 • keďže posilňuje metabolizmus, učinkuje aj počas oddychu
 • až do 5x zvýši spaľovanie kalórií
 • po užití ponúka aspoň 4 hodiny zvýšeného spaľovania tukov
 • zlepšuje pomer medzi svalmi a tukom pre krajšie formovanú postavu

„Nikdy predtým som nemala problémy s nadváhou, vždy som bola aktívna športovkyňa. Zdravotné problémy ma však prinútili zanechať aktívny šport a kilogramy sa začali hromadiť. prestala som sa páčiť sama sebe. Ani energie som nemala dostatok. BootBurn Active Strong ma zachránil. Po dlhom čase som mohla bez problémov znovu športovať, cítila som, ako rýchlo sa tuky doslova topia, keď cvičím. Teraz mám krajšie formovanú postavu a znovu sa vo svojej koži cítim super – keď sa ráno pozriem do zrkadla, som hrdá na svoj úspech a deň je hneď krajší.“


- Andrea, 31

TAJOMSTVO ÚSPECHU: VŠETCI ZA JEDNÉHO, JEDEN ZA VŠETKÝCH

 • Zelený čaj, maté a guarana sú známe termospaľovače, ktoré spôsobujú, že telo zvýši spaľovanie tukov, aby vytvorilo viac tepla.
 • L-karnitín je nutný na spaľovanie tukov a tvorbu energie. Je „dopravný prostriedok“, ktorý prenáša veľkú väčšinu tukov, ktoré zjeme (mastné kyseliny s dlhým reťazcom) do bunkových spaľovní – mitochondrií. Bez L-karnitínu by sme nemohli spaľovať tuky a získavať z nich energiu!
 • V kombinácii s B-komplexom, bez ktorého by sme nemohli premeniť jedlo na využiteľnú formu – energiu, má BootBurn Strong Active ešte širšie pole pôsobnosti: dvíha úroveň energie, zabraňuje únave a zvyšuje výdrž.

VĎAKA BOOTBURN STRONG ACTIVE 1000 SA VÁS BUDÚ VŠETCI PÝTAŤ, AKO SA VÁM TO PODARILO

 • optimalizuje pomer svalov a tuku
 • zrýchli spaľovanie tuku
 • pomáha formovať postavu
 • účinkuje aj v pokoji

NEZÁVISLÉ VÝSKUMY POTVRDZUJÚ: SlimJOY je najlepší

MEDAILA ZA KVALITU

QUDAL

2018/2019

Zákazníci prehovorili: SlimJOY bol ocenený prestížnou medailou QUDAL® za najkvalitnejšie výrobky na slovinskom trhu. Cenu udeľuje ICERTIAS, nezávislá organizácia na trhové prieskumy a udeľovanie certifikátov zo švajčiarskeho Zürichu.

 

-15%

Dostupnosť: Skladom

19,90 €

16,90 €

100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 2 - 4 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.

15 vrecúšok na 15 dní.

Možnosti platby:
Výživový doplnok so sladidlom. Obsahuje kofeín.
Zloženie:

plnidlo: kukuričný dextrín, extrakt zo semien guarany s 10 % kofeínom - 500 mg, L-karnitín L-tartrát - 500 mg, extrakt z plodov papáje s 6 USP jednotkami / mg proteolytické aktivity enzýmu papaínu (obsahuje max. 0,1 % laktózy) - 250 mg, extrakt z listov zeleného čaju s 95 % polyfenolov a 0,5 % kofeínu - 200 mg, extrakt z listov čaju maté s 8 % kofeínom - 200 mg, prírodná aróma manga, zmes B-komplexu [nikotínamid - 16 mg (100 % ODD *); maltodextrín; vitamín B5 (D- pantothenát vápenatý) - 6 mg (100 % ODD *); vitamín B7 (D-biotín) -50μg (100 % ODD *); vitamín B12 (kyanokobalamín) - 2,5 mikrogramov (100 % ODD *); vitamín B6 (pyridoxín hyd-rochlorid) - 1,4 mg (100 % ODD *); vitamín B2 (riboflavín) - 1,4 mg (100 % ODD *); vitamín B1 (thiaminmononit-rát) - 1,1 mg (100 % ODD *); vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová) - 200 mikrogramov (100 % ODD *)] - 50 mg, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza. ODD * = Odporúčaná denná dávka.

Použitie:

Odporúčaná denná dávka je 1 vrecko rozpustené v 1 pohári vody, po jedle a zároveň 30 - 60 minút pred fyzickou aktivitou.

Upozornenie:

Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto lieku alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím tohto lieku so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Dôležité:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležitými súčasťami zdravého chudnutia.

Skladovanie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C.

NOVINKA BootBurn Strong Active 1000