Bezplatná pomoc: 0233 527 829

Premena postavy 2020 >>> Bezkonkurenčné balíčky na chudnutie v zľavách až do 65 %! NAKUPUJTE HNEĎ

20-dňový program Rýchle chudnutie

20-dňový program pozostáva z tradičného prístupu k hĺbkovému prečisteniu tela a formovaniu krajšej postavy!

 • diuretické a čistiace účinky, ktoré prispievajú k chudnutiu
 • redukuje zadržiavanie nadbytočnej vody a toxínov v tele
 • znižuje množstvo prijatých kalórií a zvyšuje účinok akejkoľvek diéty
 • tradičné rastlinné zložky vo forme vysoko kvalitných štandardizovaných extraktov
 • 100 % záruka kvality

*[Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.]

BEZPLATNÝ DARČEK

Pri nákupe získate 52-stranovú e-knihu o chudnutí bez zákazov a so zaručenými výsledkami!

-57%

Doplnok stravy

-57%

Dostupnosť: Skladom

59,70 €

25,90 €

Vyberte svoj balíček
100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 2 - 4 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.

Obsah: 10 vrecúšok WaterOut STRONG na 10 dní, 2x 10 vrecúšok CiderFit STRONG na 20 dní

Možnosti platby:
30-dňová záruka vrátenia peňazí

Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní, vráťte nám prázdny obal a vaše peniaze dostanete späť. Viac

Kúpte

Vyskúšajte

Vráťte

Vrátime vám peniaze

Spojili sme tradičné čistiace a zoštíhľujúce zložky (jablčný ocot, artičoky, púpavu) s najnovšími vedeckými objavmi. Výsledok? Eliminácia nadbytočnej vody, menej hromadenia tukov, menší apetít a krajšie formovaná postava!

KEĎ TELO POTREBUJE NOVÝ ZAČIATOK

Najlepší začiatok ktoréhokoľvek programu na chudnutie je je začať nanovo, sviežo a pripravene. Preto má prečistenie tela kľúčový význam. Prečo? Tukové zásoby sa zubami-nechtami držia tela a to sa od nich nedokáže oslobodiť, ak je zaťažené toxínmi. Telo totiž "spacifikuje" toxíny, aby mu neškodili, tak, že ich zaobalí tukom.

Nápoj WaterOut STRONG redukuje zadržiavanie nadbytočnej vody v tele tým, že sa postará o priechodnosť lymfatického systému. Takto sa spolu s nadbytočnou vodou vylučujú aj toxíny, čo pocítime najprv ako úľavu a potom sa môžeme tešiť aj z viditeľných účinkov.

Nápoj CiderFit STRONG je založený na tradičnej zložke, ktorú používali už naše staré mamy – na jablčnom octe, no narozdiel od neho má príjemnú jablkovú príchuť. Spolu s ďalšími účinnými látkami urýchli trávenie a predĺži pocit sýtosti, vďaka čomu budeme menej jesť a prijímať menej kalórií!

Balíček Pure & Slim je 2 v 1 riešenie pre tých, ktorí by radi vykročili na cestu zmien s prečisteným telom a lepším štartom na odbúravanie nadbytočných kíl.

*[Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.]

„Hľadala som riešenie a našla som...“

„Poslednou kvapkou pre mňa bolo, že som mala nonstop nafúknuté brucho a už som nezapla moje najobľúbenejšie džínsy. Preto som začala hľadať riešenie a našla som nápoj WaterOut STRONG. Sľuboval presne to, čo som najviac hľadala: okamžitý účinok, ukamžité odbúranie kíl a zlepšenie celkového pocitu pohody. Najprv som bola skeptická, no po nejakom čase som bola nadšená! Odvtedy začínam každé ráno s WaterOut STRONG!

- Rebeka, 38Čo ukázali štúdie:

Kombinácia nápojov CiderFit STRONG a WaterOut STRONG poskytuje:
 • prečisťujúce a diuretičné účinky,
 • do 3,5-krát* viac vylúčenej vody a s ňou aj toxínov,
 • do 60 %* menej nafukovania a opuchov,
 • do 275* menej prijatých kalórií denne,
 • viac odbúraných tukov.

V neposlednom rade: viac než 1,8 milióna spokojných zákazníkov po celom svete sa stále vracia k našim výrobkom, keď potrebujú pomoc pri dosahovaní lepšieho pocitu a pri regulácii hmotnosti. Na optimálne výsledky užívajte aspoň 1 mesiac.

*[Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.]

AKÉ VÝSLEDKY MÔŽETE OČAKÁVAŤ?

optimalizované trávenie

viac spálených tukov

viditeľné zoštíhľujúce účinky

menšia chuť do jedla

AKO NA TO?

KROK 1 – WaterOut STRONG

Užívajte nápoj WaterOut STRONG ráno prvých 10 dní. Prášok rozpustite v 1 litri vody. Nápoj vypite počas dopoludnia. Pomôže vám:

 • obmedziť nadúvanie a opuchy
 • uľaviť telu od prebytočnej vody
 • uvoľniť lymfatický systém
 • detoxikovať organizmus

Obsahuje úplne prírodné extrakty z opuncie, smilaxu lekárskeho, prasličky, artičokov, pestreca mariánskeho a jávskeho čaju.

KROK 2 - CiderFit STRONG

Doprajte si chutný jablkový nápoj raz denne po jedle. Pomôže vám:

 • prijímať menej kalórií,
 • vylúčiť viac tukov,
 • obmedziť chuť do jedla,
 • optimalizovať trávenie.

Obsahuje jablčný ocot, patentované extrakty z kivi a opuncie, rozpustnú vlákninu z čakanky, extrakt z kvetov slezu a z koreňa lopúcha. Navyše sme pridali vitamín C – okrem toho, že sa budete cítiť ľahší, budete prekypovať energiou!

-57%

Dostupnosť: Skladom

59,70 €

25,90 €

Vyberte svoj balíček
100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 2 - 4 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.

Obsah: 10 vrecúšok WaterOut STRONG na 10 dní, 2x 10 vrecúšok CiderFit STRONG na 20 dní

Možnosti platby:
Výživový doplnok
Zloženie

WaterOut STRONG: prášok z plodov opuncie s 0,05% betalaínov a 0,03% indicaxanthinu],extrakt z nadzemných častí prasličky roľnej, objemové činidlo: kukuričný dextrín, extrakt z koreňa smilaxu lekárskeho, extrakt z listov jávskeho čaju s 2 % draslíka, extrakt z listov artičokov s 2-5 % cynarínu, extrakt zo sušených plodov pestreca mariánskeho, extrakt z koreňov púpavy s 3-5 % kyseliny chlorogénovej, a 11 % inulínu], koncentrovaná malinová šťava v prášku, prírodná malinová aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, extrakt z listov červeného hrozna s 90 % celkovými polyfenolmi (obsah siričitanov> 10 mg / kg) protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza.

CiderFit STRONG: čakankový inulín s 86% rozpustnej vlákniny, prášok z kivi s 4500 AU aktinidínu, extrakt z koreňa lopúcha, extrakt z kvetov slezu, prášok z jablkového octu s 5-6% kyselinou octovou, prírodná jablková príchuť, extrakt z opuncie s 40 -60% celkových polysacharidov, L-askorbát sodný, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza.

Použitie

WaterOut STRONG: Odporúčaná denná dávka je 1 vrecúško (7 g prášku). Dôkladne ho rozmiešajte v 1 litri vody tak, aby neostali žiadne hrudky. Vypite počas dopoludnia. Počas dňa odporúčame piť väčšie množstvo tekutín.

CiderFit STRONG: Odporúčaná denná dávka je 1 vrecúško (5 g) po jedle. Dôkladne ho rozpustite v pohári vody (asi 250 ml). Poriadne premiešajte, aby sa rozpustili všetky hrudky.

Upozornenie

Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto lieku alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím tohto lieku so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Dôležité

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležitými súčasťami zdravého chudnutia.

Skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ºC.

čistá hmotnosť 70 g + 50 g + 50 g

20-dňový program Rýchle chudnutie