TWIINS A ICH TAJOMSTVO KRÁSNEJ POSTAVY

Sestry Daniela a Veronika Nízlové, známe najmä pod ich profesionálnym menom TWIINS boli naozaj nadšené z našej najúčinnejšej kombinácie produktov WaterOut a BootBurn ACTIVE.

Ako túto sympatickú dvojicu poznáme, vieme, že si dajú záležať na svojom sviežom a zdravom vzhľade. Ich vyťažený životný štýl a najmä náročná kariéra, ktorá si pýta svoju daň, zostať v top forme, kdekoľvek a v každej situácii, si vyžaduje neustálu starostlivosť a pozornosť.

Duo WaterOut a BootBurn ACTIVE sú produkty, ktoré sa navzájom dopĺňajú a pomôžu vám k štíhlej postave rýchlejšie a efektívnejšie.

Super kombinácia produktov, ešte lepší účinok! Prvé výsledky už v 1 týždni!“ nevedia si ich účinok vynachváliť Daniela a Veronika.

Ako vám tieto produkty pomôžu?

WaterOut je produkt, ktorý je nenahraditeľný, ak to s schudnutím myslíte vážne. Najvhodnejšie je, ak s ním začnete. Účinne detoxikuje telo, vyplaví z neho prebytočnú vodu až 27 %! A eliminuje z tela toxíny, s tým, že ponechá telu dôležité minerály. Zlé pôjde von, dobré zostáva.

A tým sa hneď budete cítiť ľahšie a zbadáte prvé zmeny. Zbavíte sa nafúknutosti a opuchov, až o 60 %! Stratíte prvé kilogramy, len tým že sa zbavíte nadbytočnej vody. WaterOut taktiež naštartuje váš metabolizmus a urýchli spaľovanie tukov.

V jednoduchosti povedané od známej speváckej dvojici TWIINS: „WaterOut s malinovou príchuťou vás detoxikuje a odvodní a tým sa zbavíte nafúknutého bruška.

BootBurn ACTIVE je ideálny spaľovač tukov. Spaľuje tuky aj keď sa nachádzate v pokoji, ale jeho najväčší efekt dosiahnete, ak ho užijete pred fyzickou aktivitou. Obsahuje vysoko kvalitné ingrediencie, medzi inými aj najčistejšiu 100 % formu L-karnitínu vyrobenú vo Švajčiarsku. Taktiež obsahuje papáju, tá obsahuje enzým papaín, ktorý pomáha pri rozklade bielkovín a tukov. Vzhľadom na to, že proteíny sú potom telu k dispozícii, môžu byť ľahšie použité na regeneráciu a budovanie svalov, čo pomáha spáliť viac kalórií.

BootBurn ACTIVE vám pomôže doladiť postavu s rýchlym spaľovaním tukov. Tip: najlepší účinok dosiahnete, ak BootBurn užijete pred cvičením!“ hovoria TWIINS. Vyskúšajte nápoje WaterOut a BootBurn ACTIVE a získajte postavu ako lusk, ako majú sestry Daniela a Veronika.

A prečo by ste ich mali užívať: „Drinky od Slimjoy vás výborne osviežia, pre nás na leto ako stvorené!

Spestrite si leto osviežujúcimi drinkami a zhoďte pritom pár prebytočných kíl!

Kombinácia produktov WaterOut a BootBurn ACTIVE tu:

Produkty pre Vás

SPAĽOVAČ TUKOV
-67%
Špeciálna cena 19,99 € Bežná cena 59,97 €
Zobraziť produkt
SPAĽOVAČ TUKOV
-75%
Špeciálna cena 19,99 € Bežná cena 79,96 €
Zobraziť produkt