Tomáš: „Účinky som pociťoval hneď po užití produktu“

Tomáš T. je reprezentantom Slovenska v triatlone. Triathlonu sa venuje už 3 roky a už od prvého roku sa začal zúčastňovať aj na európskych pohároch a súťažiach, na ktorých obsadzuje popredné priečky.

Budúci rok by som chcel vyhrať Slovenský pohár v triatlone a Majstrovstvá Slovenska v triatlone a chcem zabojovať o medailovú pozíciu na Majstrovstvách Európy.“

„Asi v priebehu mesiaca som schudol 5 kg“

Produkty Slimjoy používam hlavne v súťažnom období. Najväčší dopyt po produktoch mám pred najdôležitejšími pretekmi v roku. Používam ich hlavne na zhodenie posledných kilogramovpretekovom období.

Tomáš je nadšený viditeľným účinkom BootBurn Active, ktorý mu pomohol spáliť viac tuku, a to počas tréningu ako aj po ňom. Okrem toho si užíval pozitívny vedľajší účinok – produkt tiež pomohol udržať normálnu chuť do jedla.

Účinky som pociťoval hneď po užití produktu

Krátko po užití produktu BootBurn Active si Tomáš všimol, že chuť do jedla bola nižšia, metabolizmus sa zrýchlil a mal viac energie.

„Produkty mi pomohli nakopnúť metabolizmus a začal som počas a po športovom výkone viac spovať tuky.“ Taktiež konečne získal pocit sýtosti, nakoľko predtým mal pri každodennom športovaní neustály pocit hladu, čo viedlo k prejedaniu.

Produkty by som odporúčil komukoľvek kto sa snaží so sebou niečo robiť, či  schudnúť alebo zlespšiť svoje športové výkony zvýšiť energiu počas dňa.

BootBurn Active pomáha spaľovať o 16 % viac tukov, a to 5-krát rýchlejšie!

  • obsahuje 1000 mg najčistejšej formy L-karnitínu na trhu, ktorý sa vyrába vo Švajčiarsku
  • dokonalá kombinácia prísad začne okamžite spaľovať tuk a účinok trvá 4 hodiny
  • trojitý účinok: zvyšuje telesnú teplotu na spaľovanie tukov, premieňa tuk na energiu a zvyšuje vytrvalosť
  • obsahuje tiež komplex vitamínov B pre viac energie