Thomas: z veľkosti XL na M

„Po mesiaci som si všimol, že som schudol 6 kg*. Zistil som, že veľkosť oblečenia, ktoré nosím, sa zmenila z XL na L. A teraz, po troch mesiacoch, už mám veľkosť M!“

*Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.

Volám sa Thomas a mám 34 rokov. Od 8:00 do 17:00 pracujem ako opatrovateľ na plný úväzok a potom chvíľu pracujem aj doma, takže je pre mňa veľmi dôležité, aby som svoj čas dobre využil. Keď mám voľno, zvyčajne chodím do posilňovne, pretože sa chcem udržať vo forme a vytvarovať postavu.

Som relatívne štíhly, ale mám problémy s nadbytočným tukom v brušnej oblasti, vždy mám veľké a nafúknuté brucho. V určitom okamihu som začal cítiť skutočnú únavu, pretože bolo pre mňa ťažké čo i len prejsť väčšiu vzdialenosť alebo začať behať. Chýba mi len energia, stále som unavený a necítim sa dobre vo svojej vlastnej koži, čo sa mi vôbec nepáčilo, pretože som rád aktívny. Preto mi klesla aj nálada a nevedel som, čo s tým robiť.

Jedného dňa som objavil na internete SlimJOY. Musel som začať používať ich produkty, aby mi pomohli schudnúť, pretože sám som nemohol a nevedel urobiť nič viac. Toto prírodné zloženie (ako aj certifikované a patentované ingrediencie) ma presvedčili, aby som to vyskúšal. V súčasnosti používam WaterOut Extreme, BootBurn Strong**, AdipoSlim Extreme a Booty Gel. Používam ich tri mesiace. Samozrejme si myslím, že musíte produkty používať nejaký čas, aby mohli fungovať, nielen pár dní a hneď čakať zázraky.** A samozrejme pokračovať v športovaní. Rovnako ako pri všetkom, vytrvalosť a motivácia sú kľúčom k úspechu!

*Účinky po použití produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webovej stránke. Naše produkty nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.

Uvidíte sami…ale trochu si to vysvetlime

WaterOut EXTREME pomáha z tela odstraňovať toxíny. Zbavenie sa toxínov je prvým a nevyhnutným krokom k účinnému chudnutiu. Tento nápoj tiež pomáha odstraňovať z tela nadbytočnú vodu, ktorú zadržiavame v dôsledku toxínov.

FatBurn EXTREME je termogénny spaľovač tukov, ktorý urýchľuje spaľovanie tukov a zlepšuje výsledky tréningu, t. j. je vhodný pre ľudí, ktorí športujú.

AdipoSlim EXTREME je pre mňa ideálny, pretože sa zameriava aj na brušný tuk – môj najväčší problém. Má vynikajúce prísady a všetky patentované!

Po miesiaci užívania som schudol 6 kg*. Zistil som, že veľkosť oblečenia, ktoré nosím, sa zmenšila z XL na L a teraz, po troch mesiacoch, už mám veľkosť M!

Cítim sa ľahšie a zbavujem sa opuchov. Najdôležitejšia zmena, ktorú som si všimol, je, že som schudol aj z brucha. Cítim, že moje telo je teraz štíhlejšie a ľahšie.

Okrem toho mám viac energie a väčšiu sebadôveru. Užívam si život viac ako kedykoľvek predtým!

*Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.*Účinky po použití produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webovej stránke. Naše produkty nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.

**Zákazník použil predchádzajúce verziu tohto produktu. Vyskúšajte vylepšenú verziu už teraz!

Produkty pre Vás