Tereza Kerndlová: WaterOut a Fatburn je zaručená kombinácia!

Sem tam švindlujem, a preto si pomáham k lepšej postave nejakou tou vychytávkou v podobe doplnku stravy a táto kombinácia je zaručená a mnou preverená!“ hovorí Tereza nadšene.

Čo ju na produktoch WaterOut EXTREME a FatBurn EXTREME potešilo najviac?

Leto sa rýchlo blíži, preto je nutné začať s prípravou do plaviek čo najskôr. Speváčka Tereza Kerndlová to vie a tento rok si pomohla detoxikačným nápojom WaterOut v rámci svojho každoročného jarného detoxu. Ako podporu spaľovania tukov pri cvičení zas otestovala nápoj FatBurn EXTREME.

S výsledkami bola veľmi spokojná!

Detox je pre telo nevyhnutný!

Zadržiavanie vody v našom tele je večný problém a o celulitíde ani nehovorím! Preto by som určite odporučila WaterOut!" dodáva Tereza.

Nápoj WaterOut totiž detoxikuje telo a zbaví vás nadúvanie a prebytočnej zadržiavanej vody. Naviac vám zaistí pocit ľahších nôh a znižuje opuchy... A výsledky sú vidieť po niekoľkých dňoch užívania. Príprava je jednoduchá - rozpustíte v 1 litri vody a vypijete počas dopoludnia.

V kombinácii so spaľovačom FatBurn sú výsledky ešte rýchlejšie!

Keď sa však nápoj WaterOut skombinuje s nápojom FatBurn EXTREMEsú výsledky ešte viditeľnejšie a rýchlejšie!

"Skvelý bol aj - ako vravím ja - urýchľovač spaľovania tukov FatBurn, ktorý stačí vypiť pred cvičením, ale on to dokáže dokonca aj bez fyzickej aktivity!" smeje sa Tereza.

Nápoj FatBurn s príchuťou manga obsahuje najčistejší L-karnitín na trhu a podporuje spaľovanie tukov počas fyzickej aktivity aj po nej. Pri 20-minútovom tréningu s týmto nápojom dosiahnete výsledky 100-minútového a 5-násobne zrýchlite proces chudnutia!

Čo dodať? "Všetky vieme, že sa to jednoducho hodí..." dodáva Tereza s úsmevom.

Ďakujeme Tereze Kerndlovej za pozitívne hodnotenie a dúfame, že jej naše výrobky budú pomáhať udržiavať sa vo forme aj naďalej!

WaterOut a FatBurn teraz ako sada za perfektnú cenu. Objednajte si ju TU

Produkty pre Vás

DETOXIKÁCIA
-50%
Špeciálna cena 19,99 € Bežná cena 39,98 €
Zobraziť produkt