Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc: 0233 527 829

Blog

PREČO MOJA KAMARÁTKA MOŽE ZJESŤ ČOKOĽVEK A JE STÁLE ŠTÍHLA A JA PRIBERÁM UŽ Z POHĽADU NA JEDLO?

Fráza „ste to, čo jete“ vlastne neplatí. Prečo? Pretože dvaja ľudia, ktorí jedia rovnaké jedlo, ho často metabolizujú rôzne, a preto sa to aj inak prejavuje na ich postave.

Absorpcia makro- a mikroživín významne ovplyvňuje črevnú mikroflóru. Množstvo kalórií, ktoré organizmus absorbuje, závisí od niekoľkých faktorov: od kvality trávenia, tráviacich štiav, žalúdočných kyselín, tráviacich enzýmov a diverzity črevnej flóry.

Čo je to trávenie?

Stručne povedané, trávenie je proces, ktorý sa začína v ústach pri prežúvaní jedla a končí sa v tenkom čreve, kde sa pôsobením tráviacich enzýmov a pankreatickej šťavy proteíny rozkladajú na aminokyseliny.

Zlá črevná flóra znamená nadváhu

Trávenie je zložitý proces, ktorý sa u každého človeka líši. Tieto rozdiely sa vyskytujú najmä v dôsledku zlých stravovacích návykov: nedostatočného prežúvania, nedostatku mikroživín v potrave, častej konzumácie spracovaných potravín. Obezita je často spojená s rôznymi črevnými zápalmi, nevyváženou črevnou flórou, pomalým metabolizmom a oslabeným imunitným systémom.

Čo môžete urobiť?

Ak si chcete zlepšiť črevnú flóru, musíte mať vyváženú stravu obsahujúcu veľa ovocia a zeleniny, probiotík (kefír, jogurt, jablkový mušt, kapusta), vyhýbať sa spracovaným potravinám, stresu a zbytočným antibiotikám.

SlimJOY navyše vyvyinul revolučný výživový doplnok – NightBurn EXTREME. Pomôže vám jednoduchšie chudnúť a navyše bez toho, aby ste hladovali. Účinnosť tohto nápoja je vedecky dokázaná. Neváhajte – eliminujte večerné útoky hladu a chudnite! Navyše zlepšíte kvalitu vášho spánku. Spokojnosť zaručená!

NightBurn EXTREME

Svetová inovácia! Limetkový nápoj, ktorý aktívne rozpúšťa tuk počas spánku. Brzdí večerný hlad a mení telo na stroj na spaľovanie tukov!

NightBurn EXTREME -50%

Normálna cena: 19,99 €

Vaša cena: 9,99 €

× Zavrieť

späť na blog