Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc: 0233 527 829

Blog

NEMÔŽETE SCHUDNÚŤ? NIE JE TO VAŠA VINA!

Chudnete, diétujete, dávate si pozor na všetko, čo zjete... no kilogramy stále ostávajú? Nie, nie ste na vine! Problém sa skrýva v pomalom metabolizme. Riešenie? Detox.

Čo je to vlastne detox?

Detox je spôsob, ako sa telo zbaví všetkého odpadu a jedovatých látok. Keď sa jedy nazbierajú v organizme, ochorieme, a preto je kľúčové zistiť, ako sa zbaviť všetkých toxínov a zabrániť ich ďalšiemu hromadeniu v organizme.

Toxíny ničia naše telo a mozog!

S toxínmi sa stretávame dennodenne a telo ich vstrebáva. Získame ich z jedla, vzduchu, prostredia. Po výskumoch neziskovej organizácie Environmental Working Group má priemerný novorodenec v krvi, ktorú prijal cez pupočnú šnúru, až 287 známych toxínov. Predstavte si, koľkým toxínom sme vystavení počas celého svojho života! Sme obkľúčení toxínmi, ktoré ničia naše telá, a preto musíme konať.

Význam detoxu pre telo a chudnutie

Detox je pre telo ako motorový oplej pre auto. Nevyhnutný! A ešte potrebnejší je, ak máte problémy so zbavovaním sa tuku. Toxíny sa totiž hromadia v našom tukovom tkanive a ak sa ich nezbavíme, otrávia nás metabolizmus a brzdia chudnutie. Preto sa musíme najprv zbaviť všetkých toxínov. Tým zrýchlime metabolizmus a spaľovanie tuku.

Schudnite s jedným nápojom

Na úspešné chudnutie sme vyvinuli ToxBurn. Chutný nápoj ToxBurn má až dvojitú silu – postará sa o detox tela a začne so spaľovaním tuku a zmenšovaním brucha. Skvelé! Už nepotrebujete dva alebo viac nápojov či iných produktov, ToxBurn prevezme ich úlohy. Schudnite s jedným nápojom!

 

Navyše vám podarujeme neuveriteľnú zľavu! Využitie ju hneď teraz:

späť na blog