MAMA DANIELA: „RÝCHLO A ĽAHKO SOM SCHUDLA, PRETO PRODUKTY SLIMJOY TERAZ UŽÍVAJÚ AJ ČLENOVIA MOJEJ RODINY“

Daniela, 26-ročná kaderníčka a matka dvoch detí, po druhom pôrode zistila, že nemôže znovu získať postavu, akú mala pred tehotenstvom - aj keď robí všetko správne. „Držala som diétu, cvičila a cvičila, ale výsledky žiadne." Zmena nastala až vtedy, keď začala používať produkty od SlimJOY. „Po troch dňoch nadutosť zmizla a moje trávenie sa výrazne zlepšilo. Po dvoch mesiacoch som schudla až 7 kilogramov, obvod stehien sa zmenšil o 3,5 cm a obvod bokov až o 10 centimetrov!"*

*[Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.]

Daniela je teraz so svojím vzhľadom spokojná a nemôže uveriť, ako ľahké bolo schudnúť s výrobkami SlimJOY, pretože sa predtým tak veľmi snažila a výsledky nikde. „Používala som WaterOut STRONG, ktorý naštartoval môj metabolizmus a konečne sa niečo začalo diať. Okamžite som sa začala cítiť ľahšie, plná energie, moje trávenie sa výrazne zlepšilo a chuť na sladké zmizla," hovorí Daniela.

„Prvé výsledky som spozorovala už po 3 dňoch* užívania“

Danielu prekvapili rýchle výsledky, ktoré jej dodali ďalšiu motiváciu k vyskúšaniu ďalšieho SlimJOY produktu - BootBurn STRONG Active. „Na tretí deň som už zaznamenala výrazné zlepšenie trávenia a zvýšenie energie. Mala som viac vôle k pohybu a ku všetkým ostatným aktivitám. A dobre viem, aké to je, keď sa ti nechce nič robiť a stále by si niečo jedla. Po užití produktov SlimJOY sa všetko zmenilo, nič nebolo problém a nepremýšľala som stále len o jedle."

*[Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.]

„Konečne si zase môžem obliecť oblečenie, ktoré som nosila pred tehotenstvom"

Daniela bola najšťastnejšia v tom, že sa jej zmenšil obvod v pásu, jej najväčšia slabina. „Konečne si zase môžem obliecť oblečenie, ktoré som nosila pred tehotenstvom!" Ako sama hovorí, bola zmena tak zrejmá, že teraz produkty SlimJOY skúšajú najmenej traja členovia jej rodiny." Všetci, ktorí ma poznajú, vedia, že sa starám o svoje zdravie, preto dôverujú môjmu rozhodnutiu."

„Znovu sa cítim krásna"

Kilogramy mizli a Daniela si zvýšila sebavedomie. Teraz s radosťou oblečie svoje obľúbené šaty, ktoré jej boli predtým úzke. Predovšetkým sa však cíti vo svojej koži dobre a s radosťou prejavuje svoju ženskosť. „Cítim sa úžasne, zdravo, krásne a fit. Nemôžem sa dočkať, až pôjdem na dovolenku k moru, ktoré milujem a oblečiem si nové plavky."

Komu by Daniela odporučila produkty SlimJOY?

„Výrobky SlimJOY by som odporučila každému. Viem, aké to je mať nadváhu a neustále sa vyhýbať jedlu alebo sa nútiť k pohybu. SlimJOY výrazne zrýchli váš metabolizmus a dodá toľko energie, že sa nemusíte obávať o dosiahnutie svojho cieľa. SlimJOY má riešenie pre každého: pre tých, ktorí chcú schudnúť, zlepšiť trávenie, počas cvičenia rýchlejšie spáliť tuky, zbaviť sa nadúvania alebo všetko dohromady!"

WaterOut XXL a BootBurn ACTIVE teraz ako sada za perfektnú cenu. Objednajte si ju TU