LAURA: WATEROUT A BOOTBURN STRONG ACTIVE SA STALI MOJIMI POMÔCKAMI PRE ZÍSKANIE VYSNÍVANEJ POSTAVY

Raz sa ma priateľ spýtal: prečo ste vy ženy neustále na diéte? Moja odpoveď bola veľmi úprimná, pretože nikdy som na žiadnej diéte nebola. Dobré gény mi zabezpečili štíhlu postavu.

I keď som nikdy nebola veľmi chudá, skôr by som povedala, že som mala svaly na správnych miestach vďaka pravidelným cvičeniam, klasickému baletu a volejbalu. Vlastne som počas svojej mladosti veľa času netrávila doma, vždy som niečo trénovala, a preto sa mi aj tuk vyhýbal. Nuž, ale v štyridsiatke sú už veci iné.

Tehotenstvo zanechá svoje stopy, a to najmä vpredu na bruchu a na stehnách. Taktiež ubudne na sile a energii, veď sme ženy zamestnané a zamerané na deti, a preto nám neostáva veľa energie na cvičenie. A ešte k tomu... ženy by sa mali vždy snažiť zostať vo forme predovšetkým pre seba, keďže to je niečo, čo nás robí šťastnejšími. Nehovorím o tej super fit forme, ktorá je plodom tvrdej práce, hovorím o zdravom vzhľade, a teda aj o zdravom živote.

Voda je vždy problém!

S dvojitou kúrou WaterOut STRONG a BootBurn STRONG ACTIVE som začala z rôznych dôvodov. Prvým je ten, že ich produktom dôverujem a viem, že sú prírodné a vyrobené s veľkou starostlivosťou o zdravie jednotlivca. Po čom nasleduje celá kopa zistení: gravitácia robí svoje; prečo by som nemala vziať niečo, čo pomáha telu pri cvičení a zdravom stravovaní; voda je vždy problém, keďže odvodňovanie už nie je také ako bývavalo, a teda prečo nepomáhať telu v potrebnom odvodňovaní; a samozrejme: keď existuje možnosť, aby bol môj zadok pevnejší a svaly na bruchu vytvarované, tak prečo nie?

A ešte by som mohla pokračovať, ale myslím, že je toho už dosť.

Pred tromi týždňami som začala s kúrou, ktorá má ešte jednu prednosť: je veľmi jednoduchá. Oba prášky majú veľmi dobrú chuť a fungujú ako džús, ktorý vypijem jedenkrát doobeda (WaterOut) a jedenkrát poobede a zároveň pred cvičením (BootBurn).

Ide o zvyk, ktorý ťa vôbec nezaťažuje, veď je vždy najťažšie to, keď musíš prehĺtať tvrdé vitamíny, ktoré sú ťažké na žalúdok, alebo keď vypiješ prášok, ktorý má naozaj čudnú chuť. Veď i tak môžeš spraviť všetko a myslím, že je vždy dobre, keď sa veci trochu zjednodušíme.

A aké sú výsledky?

Nebudem hovoriť o revolúcii, pretože sa veci vždy zlepšia postupne, a tak je to aj s týmto. Na druhej strane nedopustím na poctivé cvičenia, a preto vždy tvrdím, že dobrá forma je výsledkom rozličných faktorov a niektoré nie sú jednoduché (keď pomyslím na svoju váhu, koľko potu ma stojí pri cvičeniach a tréningoch z baletu).

Ak by produkt fungoval len na celulitídu, bola by som šťastná, takže...

WaterOut STRONG zaúčinkoval veľmi rýchlo a efektívne, veď sa jedná o doplnok stravy, ktorý zvýši odbúravanie vody a toxínov z tela a až o 60 % zmenší nadúvanie a opuchy, a preto obmedzí tiež celulitídu. Ak by produkt fungoval len na celulitídu, bola by som veľmi šťastná, takže je ešte lepšie, keď vylučovanie vody umožňuje aj to, že je brucho menšie a stehná sú tiež v lepšom stave. Smutné je tiež to, že niektoré časti tela sú tiež ovplyvnené stiahnutými džínsami a takisto aj roky robia svoje.

Ešte zopár slov o produkte BootBurn STRONG ACTIVE. Na začiatku som zbadala trochu nafúknutia, ktoré ma zmiatlo, avšak telo si rýchlo zvyklo, takže po pár dňoch bolo všetko v normále. Švajčiarsky výrobok účinkuje ešte aj hodinu po cvičeniu a sľubuje 5-krát väčšiu silu pri chudnutí. Priznávam, že som v poslednom mesiaci nebola veľmi poctivá a tiež som nemala veľa času na pravidelný tréning. Nápoj obsahuje najčistejší L-karnitín, ktorý sa postará o to, aby telo využilo tuk na energiu, namiesto toho, aby ho ukladalo.

Schudla práve na tých správnych miestach

BootBurn STRONG ACTIVE nápoj funguje počas pohybu a aj hodinu po ňom, keď jednoducho sedíme a odpočívame. Napriek tomu, že som nebola veľkou fanúšičkou ťažkých váh, raz za deň som cvičila aj s činkami a potom som sa cítila veľmi dobre. V tom období Sensilab diéty alebo lepšie povedané, počas užívania doplnkov som schudla akurát na tých správnych miestach: na bruchu a stehnách, čiže tam, kde som si to želala. Nie som ešte pripravená do plaviek, keďže som biela ako sneh, ale do júna budem úplne nový človek. Tiež sa mi zvýšila sebadôvera.