„Funguje to!“ – KARININO ODPORÚČANIE

29-ročná Karin, sa rozhodla, že znovu bude žiť aktívnejšie a potvrdila, že jej tréningy sú teraz efektívnejšie so SlimJOY.

Začala som znovu cvičiť a SlimJOY mi pomáha sa dostať cez väčšinu mojich tréningov.

Všetci poznáme aké ťažké je diétovať, a preto boli naše produkty vyvinuté tak, aby vám pomohli znížiť vašu váhu s menšou námahou alebo ako Karin hovorí: „SlimJOY mi pomáha aj keď mierne hreším, napr. každodenným jedením čokolády. A pritom sa stále cítim skvelo! SlimJOY naozaj funguje.“

Vyskúšala tri z našich produktov a toto o nich povedala:

WaterOut XXL

WaterOut mi chutilo piť počas celého dňa. Má veľmi dobrú malinovú príchuť a účinok sa dostaví ozaj rýchlo. Najviac sa mi páči, ako sa mi stráca celulitída,“ tvrdí Karin.

WaterOut s XXL efektom je prírodné diuretikum: vylúči 27 % nadbytočnej vody a toxínov z tela, zmenší opuchy o 60 % a účinne bojuje proti celulitíde. Je to jeden z mála produktov, ktorý je taký účinný už počas prvých dní.

BootBurn INTENSIVE

Cez celý deň som mala pocit, že spaľujem kalórie,“ Karin nám povedala.

BootBurn INTENSIVE je spaľovač kalórií, ktorý pracuje aj počas pokoja. Môžete pozerať televízor alebo čítať knihu a BootBurn INTENSIVE neustále spaľuje kalórie, a to až o 5,6 % viac ako bez neho! Vhodný je pre hocikoho, kto nemá čas cvičiť každý deň. Ako prvotný zdroj energie využíva nahromadený tuk. Zlepšuje pomer svalov k tuku a znižuje absorbiu cukru.

BootBurn ACTIVE s XXL efektom

BootBurn ACTIVE o trochu zvýši moju teplotu a ja len cítim, že sa roztápam,“ smeje sa Karin.

A má pravdu, BootBurn ACTIVE XXL spaľuje tuky o 16 % viac počas aktivity. To znamená, že dosiahnete tie isté výsledky v 20 minútach ako behom 100 minútového cvičenia bez nápoja BootBurn ACTIVE XXL. Čiže o päťkrát rýchlejšie!

Aký je konečný verdikt?

Karin:Milujem vaše produkty. Sú účinné, chutné a naozaj jednoduché na dávkovanie.“