„CÍTIM SA O 10 ROKOV MLADŠIA A NAVYŠE SA MOJE TELO PEKNE FORMUJE“

Julie McCarthy má 53 rokov, pochádza z Dublinu a miluje svoj život. Nie vždy to tak bolo. Dlho zápasila s nadváhou, ktorej sa skrátka nemohla zbaviť a tiež sa málokedy necítila unavená. Vďaka SlimJOY zhodila viac ako 8 kíl! Čítajte ďalej, ak sa chcete dozvedieť, ako sa to Julie podarilo.

Prečo to celé začalo?

Julie žije so svojou deväťročnou vnučkou a nebolo ľahké s ňou udržať krok. Moja vnučka bola plná života a veľmi aktívna! To však nebolo všetko, kedy bolo treba byť pri živote. Som tiež vedúca v kuchyni špecializovanej na polievky, volá sa Seassoned with Love. Založila som ju so svojou sestrou, Lisou a aj tu človek musí byť energický, celé dni pobehujem okolo."

Na odporúčanie kamarátky sa Julie rozhodla vyskúšať SlimJOY, aby zhodila nechcené kilá navyše a tiež aby znovu získala energiu, ktorú tak nutne potrebovala. Objednala si AdipoSlim, BootBurn Active a BootBurn Intensive.


„Zhodila som cez 8 kíl a chcem zhodiť viac!“

Julie čakalo obrovské prekvapenie! Podarilo sa jej zhodiť značnú váhu a doslova objavila novú chuť do života. „Cítim sa o 10 rokov mladšia a moje telo sa krásne tvaruje. Vďaka Vašim produktom sa podarilo poraziť to moje plné brucho! Je to super! Zhodila som cez 8,2 kg a chcem zhodiť viac!

„Tieto produkty majú skvelý dopad na moje zdravie!“

Produkty SlimJoy tiež majú výhody pre jej zdravie. Trpela som kvôli astme a keď som pribrala na váhe, začala som mať problémy s dýchaním." Od tej doby, čo so sebou nenosí tieto prebytočné kilá, problémy s astmou sa zásadne zmiernili: Tieto produkty sú skvelé pre moje zdravie!"

Potom tiež Julie skúsila NightBurn, jeden z našich najobľúbenejších produktov, ktorý obmedzí večernú chuť do jedla, napomáha k lepšiemu spánku a súčasne spáľuje tuky počas noci!

Celkovo je Julie nadšená, že sa jej podarilo dosiahnuť také výsledky: Moje sebavedomie je späť! Je to paráda sa na seba pozerať a cítiť sa vďaka tomu dobre. Chcela by som poďakovať všetkým zo SlimJoy. Som naozaj rada, že sa mi podarilo naraziť na vaše produkty!"