CHRISTIAN: „SLIMJOY SPLNIL MOJE OČAKÁVANIA!“

38-ročný Christian má prácu za počítačom a ešte pol roka dozadu sa stravoval typickým jedlom osoby, ktorá má veľa práce a málo času. Fast food, trikrát ohriate jedlo v jedálni, maškrty, koláče či čokoláda od kolegýň. Všetkého bolo priveľa, okrem zdravej stravy a pohybu. Dodnes nemôže uveriť čoho bol schopný!

Kto má ešte čas a energiu na cvičenie po viac ako 8 hodinách na ´šichte´? Len som sníval o tom ako sa po práci vyvalím pred televízor s pivom v ruke.“ Takýto životný štýl samozrejme zanechal svoje stopy na postave a nabraté kilogramy sa len tak kopili. Nadbytočné kilogramy Christiana zväzovali a prekážali mu v každodenných aktivitách.

Keď som bol mladší, mohol som jesť čokoľvek bez akýchkoľvek viditeľných dôsledkov. Nikdy som nebol chudý, mal som normálnu postavu s normálnou váhou. Potom ako som sa zamestnal, sa mi s každým rokom brucho zväčšovalo...“ Ako hovorí Christian, väčšia váha mu bránila vykonávať každodenné aktivity, takže mu aj stúpanie po schodoch robilo problém. Všimol si, že pri vyššej aktivite sa zadýchava a taktiež, že ho začína bolieť chrbát, pretože kvôli väčšej váhe nemohol normálne sedieť.

„Známi mi hovoria, že ma nespoznávajú...“

K zmene došlo, keď Christian našiel reklamu na produkty SlimJOY.Povedal som si, že vyskúšam všetko, pretože tak sa najpravdepodobnejšie zbavím nadbytočných kilogramov. Po piatich mesiacoch Christian povedal so širokým úsmevom: „SlimJOY splnil moje očakávania! Známi mi hovoria, že ma nespoznávajú.“*

Aj keď bol spokojný so všetkými produktmi SlimJOY kolekcie, najviac sa mu páčili produkty WaterOut a BootBurn Active, ktoré mu nesmierne pomohli pri jeho premene. Piješ a spaľuješ pritom tuky. Čo viac si človek môže priať?“

*[Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.]

Ako sa to Christianovi podarilo?

Jedinečná kombinácia WaterOut STRONG a BootBurn ACTIVE STRONG

WaterOut STRONG produkt obsahuje prírodné ingrediencie, ktoré pomáhajú efektívnemu chudnutiu. Už po jednom týždni sa zbavíte nadúvania a opuchov, čo je najväčšia prekážka na začiatku v procese chudnutia.

Klinické štúdie ukázali, že WaterOut STRONG odstráni až 27 %* zadržovanej vody a toxínov z tela, pričom sa minerály nevyplavujú z tela von. To je veľmi dôležitá výhoda oproti obyčajným diuritikám.

Výsledok je, že sa nadúvanie a opuchy zmenšia o 60 %.* A tak nakopnú telo ku kontinuálnemu chudnutiu. Bol to najlepší postranný účinok tohto produktu pre ženy – menšia celulitída – a to vďaka extraktu z listov hrozna.

BootBurn Active STRONG obsahuje švajčiarsky L-karnitín, ktorý povzbudzuje telo a pretvára zásoby tuky na energiu. Ako ukázali výskumy, zákazníci, užívajúci L-karnitín stratili 5-krát* viac tuku a počas aktivity použili o 16 %* viac energie.

A teda s 20-minútovým cvičením získate rovnaký účinok ako so 100-minútovým cvičením.*

BootBurn STRONG pracuje aj keď odpočívate pri televízore, keďže obsahuje prírodné látky, ktoré sú známe tým, že zvýšia vnútornú teplotu, a tak povzbudia efektívne využitie kalórií.

Aj vy môžete uspieť, je len potrebné začať. So SlimJOY produktom bude začiatok jednoduchší a výsledky sa dostavia už po jednom týždni.

*[Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.]