ANA: ČO SA MI STALO PO JEDNOM TÝŽDNI POUŽÍVANIA WATEROUT STRONG?

Ana je úspešná baletka v SNG opere a baletu v Ľubľane a je matkou 2-ročného syna. 33-ročná Ana je neustále zaneprázdnená hektickým pracovným i osobným životom, a to prináša so sebou i svoju daň. Najmä pred nástupom na javisko máva pocit nadúvania kvôli stresu a nepravidelnej strave. Obtiahnuté šaty a dokonalé pohyby sú súčasťou jej práce, takže vždy musí vyzerať čo najlepšie. Udržať si dokonalú postavu jej pomáha WaterOut STRONG.

WaterOut STRONG začala používať po novom roku s účelom prečistenia tela, aby sa zbavila nadúvania a opuchov. Ana tiež priznáva, že sa rozhodla prečistiť svoje telo aj kvôli dôsledkom z prejedania sa zo sviatkov. Nástrojom baletiek je predovšetkým ich telo, a preto naň musí neustále dávať pozor, tak ako i na stravu. Počas dňa sa väčšinou stravuje ľahkou stravou, aby ju nenadúvalo.

V prípade nadúvania Ana používa nápoj WaterOut STRONG.

Po jednom týždni s nápojom WaterOut STRONG si všimla viditeľný rozdiel 

Ako tvrdí Ana, nápoj má výnimočne dobrú chuť. Nadúvania sa zbavíte už po pár dňoch pitia nápoja WaterOut STRONG.

Znovu som na pódiu, bez nafúknutého brucha, znova mám pocit ľahkosti, ktorý je pri baletkách tak dôležitý. Odkedy používam nápoj WaterOut STRONG si taktiež uvedomujem, že mám viac energie,“ hovorí Ana.

Ako sa jej to podarilo? Nápoj obsahuje 9 prírodných ingrediencií, ktoré sa postarajú o úspešné vylúčenie zadržiavanej vody a toxínov z tela, a to tak, že zároveň zadržia všetky minerály v tele.

Menej nadúvania až o 60 %

Nápoj intenzívne pomáha k vylučovaniu nadbytočnej, zadržiavanej vody a toxínov z tela až o 27 %, čo znižuje opuchy a nadúvanie až o 60 % v jednom týždni.

Extrakt z listov hrozna v boji proti celulitíde

Ana však nepoužíva WaterOut STRONG iba kvôli boju proti nafúknutému bruchu, ale aj na prevenciu proti tvorbe celulitídy. WaterOut STRONG obsahuje extrakt z listov hrozna, čo zlepšuje podkožnú mikrocirkuláciu a tým zmenšuje riziko vzniku celulitídy.

Nápoj odporúčam všetkým, ktorí si prajú prečistiť svoje telo, zároveň i schudnúť a i tým, ktorí mávajú zažívacie ťažkosti,“ radí Ana.