Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc: 0233 527 829

Blog

AKÝ JE TAJNÝ RECEPT NA CHUDNUTIE ŠÉFKUCHÁRKY ALMY?

Charizmatická Alma je najprísnejšia porotkyňa v slovinskej verzii televíznej relácie MasterChef. Hoci sa nezdalo, že by ju trápili kilogramy, cítila sa už dlhšiu dobu nafúknutá. Už po 1 mesiaci užívania nápoja WaterOut s XXL efektom schudla 4 kg, nadúvanie zmizlo ešte skôr.

Prvotriedna cukrárka, bývalá šéfkuchárka mnohých vynikajúcich reštaurácií a medzinárodná kuchárska porotkyňa sa už 17 rokov vášnivo venuje vareniu. Kto by si myslel, že taký špičkový šéfkuchár sa o svoje vlastné stravovanie nestará dobre! Kvôli nepravidelnej a nezdravej strave, nedostatku tekutín a stresu sa začali hromadiť kilogramy.

Večer zjedla niečo narýchlo

Alma nebola nikdy milovníkom zeleniny, ale skôr mastných jedál. A keď sme v zhone, pokušenia nás často zdolá. "Problémy s nadváhou začali kvôli nedostatku času. Nehľadiac na to, že celý svoj život pracujem s jedlom, práve počas práce nemám čas na kvalitnú stravu. A keď sa večer vrátim domov, mám rovnaký problém ako väčšina ostatných kuchárov: zjem niečo "narýchlo", napríklad paštétu alebo salámu.“

Neustále sa cítila vyčerpaná

Ako dodáva Alma, viac ako prebytočné kilogramy ju zaťažovala únava a vyčerpanie. Alma bojuje s časom, keďže robí 1000 vecí naraz, stále však zápasí s nedostatkom energie. Ďalším problémom bola celková nafúknutosť, kvôli ktorej necítila potrebu piť veľa tekutín.

"V minulosti som chudla tak, že som prestala jesť"

Menej jesť, bolo je motto chudnutia, ktorým sa Alma tiež riadila. Z dlhodobého hľadiska sa však ukázalo ako neúčinné. "Schudla som vďaka hladovaniu, ale kvôli svojej práci som sa znovu vrátila k rovnakým zlozvykom. Takže to bohužiaľ znovu dopadlo rovnako. "

"Keď som si prvýkrát pripravila nápoj WaterOut, vypila som liter tekutín v 15 minútach!"

Alma spoznala rad produktov SlimJOY, najviac sa jej zapáčili nápoje WaterOut XXL a BootBurn Active XXL. Bolo to presne to, čo hľadala.

WaterOut XXL je lahodný malinový nápoj, ktorý nás povzbudzuje k pitiu viac tekutín a súčasne urýchľuje vyplavovanie vody a toxínov z tela. Je klinicky dokázané, že s pomocou prírodných látok WaterOut zvyšuje vylučovanie prebytočnej vody o 27 % a znižuje opuchy až o 60 %.

BootBurn Active XXL je spaľovač tukov s príchuťou manga, ktorý zvyšuje hladinu energie a spaľovanie tukov o 16 %, najmä počas cvičenia. Takže aj krátkodobé cvičenie má účinok dlhšieho tréningu. Súčasne povzbudzuje telo k zvýšenému spaľovaniu kalórií aj počas odpočinku.

"Po 14 dňoch som bola šťastná, že konečne pijem dostatok tekutín a že sa nadúvanie výrazne zmenšilo."

Ako si šéfkuchárka Alma všimla, čoskoro mala viac energie a súčasne došlo k výraznému zníženiu nadúvania. "Zo všetkého najviac som bola rada, že WaterOut mi dal motiváciu k pravidelnému pitiu tekutín, ktoré má pozitívny vplyv aj na pleť - stala sa pružnejšie a žiarivejšia.

"Keď som prvýkrát vyskúšala WaterOut, veľmi mi chutil. Potom som v 15 minútach vypila celý liter nápoja, čo sa mi nikdy predtým nestalo. "

Po dvoch mesiacoch schudla 7 kilogramov

Alma sa nevážila okamžite, ale až po mesiaci. Bola prekvapená zistením, že váha ukázala o 4 kilogramy menej. Bola menej nafúknutá, mala tiež viac energie k pravidelnému cvičeniu a dostala chuť na zdravú stravu. Po dvoch mesiacoch už s nápojmi WaterOut a BootBurn Active schudla 7 kilogramov.

WaterOut a BootBurn ACTIVE tu:

späť na blog