6 JEDNODUCHÝCH TRIKOV, AKO SA ZBAVIŤ TUKU BEZ CVIČENIA

Chceli by ste vedieť, ako spáliť stovky kalórií každý deň bez toho, aby ste čo i len pohli prstom? Alebo možno len potrebujete extra pomoc pri spaľovaní tukov, aby ste dosahovali rýchlejšie výsledky. Zistite, ako dosiahnuť váš cieľ s minimálnou námahou!

1. Žujte žuvačku

Každá žuvačka obsahuje 2 kalórie, nebojte sa – spálite ich a ešte aj viac! Ak žujete žuvačku počas celého dňa, môžete spáliť extra kalórie – až do 11 kalórií za hodinu! Toto je minimum, čo môžete urobiť, jednoducho a bez premýšľania. A k tomu dokonca získate aj svieži dych! Len si dávajte pozor, aby ste nepraskli bublinu počas pracovného stretnutia.

2. Neustále sa „vrťte“ 

Neseďte v kľude a s minimálnym pohybom. Meňte pozície sedenia, hrajte sa s vlasmi, klopkajte nohou (ale tak, aby sa vaši kolegovia v práci nezbláznili) – budete spaľovať kalórie a ani neviete ako!

3. Pite viac vody

Hlad je prezlečený smäd. Nezabudnite sa pred každým jedlom napiť a tým automaticky zmenšíte množstvo jedla, ktoré potom skonzumujete.

4. Choďte po schodoch

Vyberte si schody namiesto výťahu. A to vždy, aj s nákupným taškami, alebo aj keď sa vraciate z práce neskoro a chcete sa už len hodiť na gauč. Ak pôjdete po schodoch trikrát denne, zakaždým, povedzme, 5 minút – to je 15 minút fyzickej aktivity a o ďalších 100 kalórií menej.

5. Používajte menšie taniere

Naložte si jedlo na menší tanier. Jeme totiž aj očami, a ak oči vidia plný tanier, tak aj náš žalúdok je spokojnejší. Na menšie taniere sa zmestí menej jedla a tak prijmete menej kalórií. ... ale nesmiete si na ten malý tanier naložiť 5-krát!

6. Jedzte druhou rukou, ako ste zvyknutí

Ak ste praváci/praváčky, držte vidličku ľavou rukou a naopak. Budete jesť pomalšie, lebo budete jesť menej dominantnou rukou. Tým skôr pocítite, že ste sa už najedli a zbytočne sa neprejete.

7. BONUS: vyskúšajte AdipoSlim STRONG s Booty gélom

Teraz Booty GEL ZDARMA

Všetky predchádzajúce tipy a triky sú skvelým začiatkom chudnutia, výsledky sa však hneď nedostavia. Ak si prajete rýchle a hlavne reálne výsledky, vyskúšajte super kombináciu AdipoSlim STRONG a Booty gélu.

  • AdipoSlim STRONG – zvýši spaľovanie tukov o 33 % a zmenší tuk na bruchu až do 50 %
  • Booty GEL – dokáže zmenšiť problematické partie až do 2,1 cm!

Týmto spôsobom spaľujete tuk zvnútra i zvonka, a to bez toho, aby ste museli niečo robiť!

Produkty pre Vás

DETOX A CHUDNUTIE
-53%
Špeciálna cena 22,99 € Bežná cena 48,98 €
Zobraziť produkt