Ako sa vyhnúť suchej pokožke, vráskam a ďalším zimným ťažkostiam

So zimou sa spájajú drobné radosti, ktoré milujeme - ale bohužiaľ, zima sa často spája s kožnými problémami. Hoci väčšina z nás sa stretáva bežne so suchou pokožkou...

Prečítajte si viac

Keď som sa dopočula o tomto jednoduchom kroku na aktiváciu spaľovania tukov, musela som to vyskúšať! Schudla som 11* kg a konečne som získala späť sebavedomie - vo svojich 41 rokoch!

Pamätám si, ako som sa obliekala na výročnú večeru s manželom. Všetko bolo v poriadku, až kým neprišiel moment, keď som sa začala obliekať a musela som si pretiahnuť šaty cez brucho.

Prečítajte si viac

Drahá celulitída, už konečne odíď!

Aj keď sa už nemôžeme dočkať leta, neuveriteľných 85 % žien má problémy s nadbytočným tukom a celulitídou, takže sezóna odhalenejších štýlov je všetko, len nie žiaduca. 

Prečítajte si viac

Pripravte svoje telo na leto 2022

Je jún, teda mesiac, kedy môžete začať pracovať na svojom letnom tele! Na to, aby sa vaše úsilie prejavilo, je potrebný určitý čas, ale ak začnete okamžite, ste na polceste k tomu, aby ste boli v lete pripravení vyraziť na pláž.

Prečítajte si viac

Ako vyrovnať hladinu estrogénu pri chudnutí

Ak sa vám nedarí zbaviť sa tuku na bokoch, stehnách a zadku, možno by ste mali skontrolovať svoju hladinu estrogénu!

Prečítajte si viac

Efektívne chudnutie - najdôležitejšie sú kalórie!

Pravdepodobne ste už počuli o pravidle 80:20. Toto pravidlo sa vzťahuje na chudnutie a znamená, že úspešné chudnutie závisí z 80% od stravy a (len) z 20% od cvičenia. Prekvapuje vás to? Čítajte ďalej.

Prečítajte si viac