Ako sa vyhnúť suchej pokožke, vráskam a ďalším zimným ťažkostiam

So zimou sa spájajú drobné radosti, ktoré milujeme - ale bohužiaľ, zima sa často spája s kožnými problémami. Hoci väčšina z nás sa stretáva bežne so suchou pokožkou...

Pripravte svoje telo na leto 2022

Je jún, teda mesiac, kedy môžete začať pracovať na svojom letnom tele! Na to, aby sa vaše úsilie prejavilo, je potrebný určitý čas, ale ak začnete okamžite, ste na polceste k tomu, aby ste boli v lete pripravení vyraziť na pláž.

Kurkuma latte, ktoré môže pomôcť pri chudnutí

Kurkuma, takzvané zlaté korenie, je už tisíce rokov známa svojimi mnohými zdraviu prospešnými účinkami a odborníci na výživu sa zhodujú, že po pridaní do stravy má skvelý vplyv na celý organizmus.

Drahá celulitída, už konečne odíď!

Aj keď sa už nemôžeme dočkať leta, neuveriteľných 85 % žien má problémy s nadbytočným tukom a celulitídou, takže sezóna odhalenejších štýlov je všetko, len nie žiaduca. 

Emocionálne prejedanie sa - a 6 tipov, ako ho prekonať

Stáva sa vám často, že keď sa necítite dobre, prepadávate chladničku alebo hľadáte v špajzi schované čipsy alebo niečo sladké?

Efektívne chudnutie - najdôležitejšie sú kalórie!

Pravdepodobne ste už počuli o pravidle 80:20. Toto pravidlo sa vzťahuje na chudnutie a znamená, že úspešné chudnutie závisí z 80% od stravy a (len) z 20% od cvičenia. Prekvapuje vás to? Čítajte ďalej.