Sme plne funkční a vaše objednávky budú dodané ako obvykle. Doručenie do 2-4 pracovných dní.

Bezplatná pomoc: 0233 527 829

BootBurn STRONG Intensive

Chudnite s BootBurn INTENSIVE Strong, s lahodným nápojom s broskyňovou príchuťou vyrobeným špeciálne pre tých, ktorí sa nevenujú pravidelnej športovej aktivite. Spaľuje až o 5,7% * viac tuku, a to aj počas odpočinku.

15-dňový program.

*[Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.]

BEZPLATNÝ DARČEK

Pri nákupe získate 52-stranovú e-knihu o chudnutí bez zákazov a so zaručenými výsledkami!

-30%

Doplnok stravy

-30%

Dostupnosť: Skladom

18,99 €

13,29 €

100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 2 - 4 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.

Obsah: 15 nápojov BootBurn STRONG Intensive na 15 dní.

Možnosti platby:
30-dňová záruka vrátenia peňazí

Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní, vráťte nám prázdny obal a vaše peniaze dostanete späť. Viac

Kúpte

Vyskúšajte

Vráťte

Vrátime vám peniaze

Získajte zdarma prístup do online fitka a e-knihu o chudnutí ku každému nákupu!

Využite svoj čas doma efektívne a schudni rýchlo a účinne kombináciou zdravej stravy a pravidelného cvičenia! Navrhli sme tento kompletný program na chudnutie, ktorý vám s tým pomôže.

Naša skvelá e-kniha o diéte obsahuje vynikajúce recepty na chudnutie, jednoduchý a praktický nákupný zoznam a kopu ďalších tipov a trikov, ktoré vám pomôžu rýchlo sa dostať do formy. Získate ju zdarma s každým nákupom.

Okrem toho sme vyvinuli úplne bezplatný 4-týždňový program cvičení s videami, ktorý obsahuje rôzne typy cvičení, ktoré môžeš robiť bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov!

S týmto všetkým a s pomocou vysoko kvalitných doplnkov od SlimJOY máte zaručené výsledky už za pár týždňov!

BootBurn STRONG Intensive obsahuje extrakt zo zelenej kávy, ktorý podporuje spaľovanie tukov a pomáha schudnúť aj bez fyzickej aktivity [2]!

Účinné zloženie produktu BootBurn STRONG Intensive vám umožňuje schudnúť [1]:

  • stimuluje využitie tuku ako prvého zdroja energie,
  • zlepšuje pomer svalovej hmoty a tukového tkaniva,
  • znižuje vstrebávanie cukrov,
  • dodáva energiu a zvyšuje vitalitu.

Klinicky overené účinky na chudnutie

 

*[Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.]

Inovatívna receptúra podporuje efektívne využívanie tukových zásob, čím podporuje chudnutie.

Nápoj BootBurn STRONG Intensive mierne zvyšuje vnútornú telesnú teplotu a pomáha zvyšovať spaľovanie tukov aj počas odpočinku [2]. Funguje to dvoma spôsobmi:

  • obmedzuje absorpciu cukrov,
  • bráni telu v prijímaní glukózy nahromadenej v pečeni a svaloch (vo forme glykogénu).

SPAĽUJTE TUK AJ POČAS ODDYCHU, ČI POZERANIA TELEVÍZIE

Špeciálna kombinácia účinných látok podporuje chudnutie, aj keď nie sme aktívni[3]:

stimuluje využívanie tukových zásob ako prvý zdroj energie

optimalizuje pomer svalov a tuku

znižuje absorpciu cukru

zvyšuje fyzickú vitalitu

Recept na intenzívne spaľovanie tukov

Pre dosiahnutie požadovaných výsledkov aj s menšou fyzickou aktivitou!

Na efektívne chudnutie a udržanie zdravej fyzickej kondície sa odporúča fyzická aktivita, najmä v pravidelných intervaloch a s rôznou intenzitou. Avšak realita, žiaľ, môže byť iná a kvôli príliš veľkej zodpovednosti a povinnostiam často nemáme čas ani silu na tréning. Nedostatok fyzickej aktivity však neznamená, že sa musíte rozlúčiť so svojimi snami o štíhlej postave!

Vaše nové riešenie predstavuje špeciálna kombinácia extraktu zo semien kolovca, bohatého na prírodný kofeín, extrakt zo zelenej kávy, zázvor a vitamín B3.

BootBurn zrýchli metabolizmus a tiež proces spaľovania tukov. Dodá vám aj viac energie, pomôže regulovať hladinu cukru v krvi a eliminuje únavu [3].

Urobte pre svoje telo niečo dobré, aj keď odpočívate!

„Chcela som sa zbaviť nadbytočného tuku, ktorý spôsobil moje komplexy a získať štíhlu postavu. Potrebovala som zrýchliť spaľovanie tukov, a preto som sa rozhodla pre BootBurn STRONG Intensive. Tento produkt vás skutočne nakopne! Má neuveriteľný účinok na spaľovanie tukov. Nakoniec som si všimla pozitívnu zmenu, našla som znovu motiváciu a energiu na moje fyzické aktivity. Moja postava už nie je môj problém, cítim sa veľmi dobre.“

Vanja

-30%

Dostupnosť: Skladom

18,99 €

13,29 €

100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 2 - 4 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.

Obsah: 15 nápojov BootBurn STRONG Intensive na 15 dní.

Možnosti platby:
Výživový doplnok so sladidlom
Zloženie:

Obsah kofeínu (88 mg / 1 vrecúško), objemové činidlo: kukuričný dextrín, exktrakt zo semien kolovca s 10% kofeínu, extrakt nadzemných častí lucerny, extrakt zo zŕn zelenej kávy s 50% kyseliny chloregénovej a max. 2% kofeínu, broskyňová aróma, extrakt z dužiny plodov tamarindu, zmes vitamínov [DL-alfa-tokoferyl acetát; nikotínamid; retinyl acetát; D-pantotenát vápenatý; D-biotín; kyanokobalamín; objemové činidlo: maltodextrín; cholekalciferol; pyridoxín hydrochlorid; tiamín hydrochlorid; riboflavín; fytomenadion; kyselina pteroilmonoglutamínova], regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kyselina L-askorbová, protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza.

Použitie:

Odporučená denná dávka je 1 vrecúško (4 g prášku). Obsah vrecúška rozpustite v pohári vody (odporúčame 200 ml), poriadne premiešajte, aby sa prášok úplne rozpustil. Vypite po hlavnom jedle.

Upozornenie:

Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto lieku alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím tohto lieku so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Dôležité:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležitými súčasťami zdravého chudnutia.

Skladovanie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C.

Čistá hmotnosť 60 g

Vedecké štúdie:

1. R. Hursel, W. Viechtbauer, M. S. Westerterp-Plantenga. (2009). The effects of green tea on weight loss and weight maintenance: a meta-analysis. International Journal of Obesity (2009) 33, 956–961. Dostupné na: https://www.nature.com/ijo/journal/v33/n9/full/ijo2009135a.html

 

2. E. M. R. Kovacs, M. P. G. M. Lejeune, I. Nijs, M. S. Westerterp-Plantenga. (2004). Effects of green tea on weight maintenance after body-weight loss. British Journal of Nutrition, 91, 431–437. Dostupné na: https://www.cambridge.org/core/services/aop-cambridge-core/content/view/S000711450400056X

 

3. Onakpoya I, Terry R, Ernest E. (2011). The use of green coffee extract as a weight loss supplement. A systemic review and meta-analysis of randomised clinical trials. Gastroenterol Res Pract. 2011;2011. Pii: 382852. Dostupné na: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2943088/

 

BootBurn STRONG Intensive